Nie można odbierać załącznik z Yahoo Mail
#1

Jeśli ktoś wysłać mi plik doc i kiedy kliknij aby pobrać , nazwa pliku jest bardzo zabawna nazwa, coś jak = + = = 6YeM55q .... , typ pliku . Unkwown typ pliku, 24.5kb , źródło: sg3.attach.mail.ymail.com , gdybym zapisać plik , nie można otworzyć , nawet zmienić rozszerzenie doc . Wszystkie e-mail otrzymałem nie można zapisać . Tak samo jest , gdy używam IE i Opera, to jest ok , jeśli mogę użyć Google Chrome . Więc po seaching z sieci, wyczyścić ciasteczka i cache zarówno w IE i Opera , ale nadal to samo. Więc ponownie zainstalować operę , a później można go rozpoznać typ pliku, ale nazwa nadal śmieszne nazwy, ale wciąż nie mogę otworzyć. Ale IE jest taka sama. Jako, że nie można ponownie zainstalować IE , więc ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić?   BTW skanowanie komputera przy zabezpieczeń firmy Microsoft niezbędne i niczego nie znaleziono .   Thks wyprzedzeniem.
Reply
#2

Hi pclum , jest ta sprawa dzieje się w innych webmail , jak również na przykład Hotmail ? czy tylko przywiązanie w Yahoo ?
Reply
#3

Thks za odpowiedź. Nie jestem pewien, jak tylko chcesz pobrać załącznik poczty z Yahoo . Myślę, że to musi być coś zrobić z moim IE zamiast komputera , Opera lub Google Chrome . Problemem jest to, że mogę ponownie zainstalować Chrome i Opera , ale nie IE. Podejrzewam, że jest problem języka i zresetować wejście język i region , ale nadal to samo. Postaram innymi wiadomościami wieczorem.
Reply
#4

Po próbie, tylko Yahoo Mail , że masz problem . Jeśli to samo przywiązanie do Gmaila , mogę otrzymać go bez problemu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)