50SGD dla każdego, kto może rozwiązać mój problem (dotyczące połączenia VPN / VPS z C
#1

50SGD dla każdego, kto może rozwiązać mój problem (dotyczące połączenia VPN / VPS z Chinami)
Reply
#2

1) Dlaczego kupiłeś VPS w Korei, aby uzyskać dostęp do strony internetowej w Chinach? 2) Czy to jest strona internetowa z chińską stroną streamingową, jak youku czy coś takiego? 3) Jakie są twoje specyfikacje VPS?
Reply
#3

thinklikeaman napisał: Kupiłem koreańską VPS od Internetbrothers.co.kr i zapłaciłem im za instalację OpenVPN. Połączenie jest stabilne i działa dobrze, ale najwyraźniej myślę, że ze względu na zaporę ogniową, po podłączeniu do Chin, nadal nie jest ona bardzo stabilna (w godzinach poza szczytem jest w porządku, ale w godzinach szczytu jest źle). Jakiej szybkości ISP i WAN używasz? Jeśli działa dobrze w godzinach poza szczytem, ale jest łuszcząca się w godzinach szczytu, może to oznaczać, że dostawca ISP / vpn nie ma wystarczającej przepustowości w / z Chin.
Reply
#4

Sprawdź szyfrowanie.
Reply
#5

CoolRock napisał: 1) Dlaczego kupiłeś VPS w Korei, aby uzyskać dostęp do strony internetowej w Chinach? 2) Czy to jest strona internetowa z chińską stroną streamingową, jak youku czy coś takiego? 3) Jakie są twoje specyfikacje VPS? 1), ponieważ nie ma sensu kupować chińskiego VPS, aby połączyć się z witryną chińską, aby przejść przez firewall. Może się w tym jednak całkowicie nie zgadzam. Ha ha. Pomyślałem tylko, że Korea ma jeden z najszybszych na świecie internetów i że jest stosunkowo blisko Chin. Plus Próbowałem sieci softetherVPN (freeVPN) korea i działało dobrze (ale nie stabilne). 2) niezupełnie. Trudno to wyjaśnić, ale w zasadzie szybkość wysyłania jest kluczem. 3) internetbrothers.co.kr/webpromotion/english/vps-in-korea.html (pod xenem webmasterem)
Reply
#6

Ah-Pin-Kor napisał: Jakiej szybkości ISP i WAN używasz? Jeśli działa dobrze w godzinach poza szczytem, ale jest łuszcząca się w godzinach szczytu, może to oznaczać, że dostawca ISP / vpn nie ma wystarczającej przepustowości w / z Chin. Nie mam pojęcia, co to jest ISP i WAN: "(Jestem naprawdę zły w tych wszystkich internetowych materiałach, ale używam OpenVPN, jest to bardzo znany mostowany VPN, myślę, że możesz google.
Reply
#7

mimijackj napisał: Sprawdź szyfrowanie. Dzięki za twoją sugestię, ale nie jestem nawet pewien, jak to zrobić.
Reply
#8

thinklikeaman napisał: Dzięki za twoją sugestię, ale nie jestem nawet pewien, jak to zrobić. Bracie, jeśli nie wiesz tego dunno, że .. Myślisz, że musisz zapłacić więcej niż 50 dolców. Dostań kogoś, kto pomoże ci osobiście
Reply
#9

Czy pomogłoby to w przypadku zakupu chińskiego VPS?
Reply
#10

jackycar napisał: Bracie, jeśli nie wiesz tego dunno, że .. Myślisz, że musisz zapłacić więcej niż 50 dolców. Dostań kogoś, kto pomoże ci osobiście Gdzie znajdę taką osobę? pieniądze nie są problemem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)