Porada: monitor PC + poniżej 450 USD?
#1

Mój laptop umiera i myślę, że tym razem otrzymam komputer.   Używam głównie Photoshopa (wersja CC 2018 to głodny bestia z zasobami) i od czasu do czasu AI. Resztę czasu zajmuje głównie oglądanie filmów w serwisie youtube i surfowanie po sieci (reddit / hwz itp.) Lub korzystanie z Arkuszy Google.   Nie gram w żadną grę.   Potrzebuję również monitora, ale monitor LED 21 "jest wystarczająco dobry, może powinienem kupić monitor drugiej ręki na Carousell, aby obniżyć koszty?   Czy ten budżet jest osiągalny, jeśli pójdę do Fuwell lub PCThemes?
Reply
#2

hmm, może możesz zacząć szukać https://sg.carousell.com/valuepcshop/
Reply
#3

Wow, dzięki, nie wiedzieli, że mają wszystkie te niesamowite oferty !!!
Reply
#4

Aby być realistą, jeśli szukasz komputera, który może prawidłowo zarządzać Photoshopem, prawdopodobnie nie będzie on tani, nawet jeśli spojrzysz na rynek z drugiej ręki. Co więcej, budżet może być nieuzasadniony, jeśli włączysz monitor.
Reply
#5

Jeśli pracujesz z programem Photoshop, czy nie powinieneś przydzielać budżetu na monitor z dokładniejszą reprezentacją kolorów? 450 USD nie wystarczy na platformę + monitor do photoshopa ...
Reply
#6

xeonboy napisał: Mój laptop umiera i myślę, że tym razem otrzymam komputer. Używam głównie Photoshopa (wersja CC 2018 to głodny bestia z zasobami) i od czasu do czasu AI. Resztę czasu zajmuje głównie oglądanie filmów w serwisie youtube i surfowanie po sieci (reddit / hwz itp.) Lub korzystanie z Arkuszy Google. Nie gram w żadną grę. Potrzebuję również monitora, ale monitor LED 21 "jest wystarczająco dobry, może powinienem kupić monitor drugiej ręki na Carousell, aby obniżyć koszty? Czy ten budżet jest osiągalny, jeśli pójdę do Fuwell lub PCThemes? Mam Samsunga o przekątnej 21 cali z wejściem dvi / vga, tylko jeśli chcesz, możesz mnie zaprosić.
Reply
#7

Najtańsza kompilacja, o której myślę, to 500 $ bez monitora ... asus mobo z g4560, 4GB RAM, 1tb hdd, sezonowe 520w niemodularne, tecware f3 ... więc 450 $ dla obu, jak sądzę, nie jest możliwe, chyba że kupię drugą rękę
Reply
#8

gerker2009 napisał: Najtańsza kompilacja, o której myślę, to 500 $ bez monitora ... asus mobo z g4560, 4GB RAM, 1tb hdd, sezonowe 520w niemodularne, tecware f3 ... więc 450 $ dla obu, jak sądzę, nie jest możliwe, chyba że kupię drugą rękę Den znowu do pracy z Photoshopem zdecydowanie nie jest najlepszą idealną konfiguracją ...
Reply
#9

Tak, to prawda ... ta konfiguracja jest najbardziej podstawowa dla normalnego użytkowania, takiego jak przeglądanie Internetu itp ZrE0_Cha0s napisał: Den znowu do pracy z Photoshopem zdecydowanie nie jest najlepszą idealną konfiguracją ...
Reply
#10

xeonboy napisał: Mój laptop umiera i myślę, że tym razem otrzymam komputer. Używam głównie Photoshopa (wersja CC 2018 to głodny bestia z zasobami) i od czasu do czasu AI. Resztę czasu zajmuje głównie oglądanie filmów w serwisie youtube i surfowanie po sieci (reddit / hwz itp.) Lub korzystanie z Arkuszy Google. Nie gram w żadną grę. Potrzebuję również monitora, ale monitor LED 21 "jest wystarczająco dobry, może powinienem kupić monitor drugiej ręki na Carousell, aby obniżyć koszty? Czy ten budżet jest osiągalny, jeśli pójdę do Fuwell lub PCThemes? Tylko osoby, które mają za dużo pieniędzy, powiedzą, nie mogą Idź Carousell Ustaw filtr maksymalnie 500 https://carousell.com/p/i3-full-set-...35JCZGADzRLSZT Ten pełny zestaw 300 dolarów Chcesz szybciej? Wstaw więcej monet. Kup dysk SSD HDD lub cokolwiek innego Mnóstwo komputerów biurowych dostosowanych do potrzeb programu Threadstarter Zrób więcej zdjęć Kup dysk twardy o pojemności 2 TB za 99 USD. Strzel więcej zdjęć / filmów Mógłby mieć dość pieniędzy, aby uzyskać system R5-2200G za tani i większy monitor. Za 500 USD Powinieneś zdobyć ocenę I5 lub I7 4xxx lub 3xxx z monitorem, jeśli jest to komputer biurowy ZATRZYMAJ SIĘ OD DIY Ustaw na 400 USD i zdobądź większy dysk twardy z pozostałymi 100 USD coz, STARE NAPĘDY MAJĄ WYŻSZĄ SZANSĘ.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)