[SIC] Micron 1100 2TB SSD for S$360! ...
#1

https://www.rakuten.com/shop/platinu...0TBN1AR1ZABYY/   Oferta limitowana! szybszy pohukiwanie! 315 USD, ale po rabacie to 268 USD. właśnie kupiłem jeden i wysyłam do Comgateway.   Czy ktoś ma opinie na temat tego zakupu? nieznacznie wolniej niż samsung 850 evo, ale jestem w porządku z tą pojemnością i ceną. Prawdopodobnie nie ma gwarancji również od producenta OEM.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Dzięki. Kupiłem 200
Reply
#3

To bardzo szybkie haha. tak czy inaczej tutaj jest jakiś benchmark wzięty z anandtech Micron 1100 2TB: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Samsung 850 Evo 1TB: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Wystarczająco szybko Liao.
Reply
#5

batniss napisał: Dzięki. Kupiłem 200 stwierdził tylko 2 lmit, u open 100 acc
Reply
#6

ebates dostał 4% rabatu za rakuten btw.
Reply
#7

cena jest w USD?
Reply
#8

yeap. po zdyskontowaniu jej 268 USD. która wynosi 360 USD. po tym dodać około S $ 20 za przesyłkę od spedytora.
Reply
#9

hengyongjie napisał: yeap. po zdyskontowaniu jej 268 USD. która wynosi 360 USD. po tym dodać około S $ 20 za przesyłkę od spedytora. właśnie zrobiłeś małe oparzenie w moim portfelu. Dzięki za udostępnienie!
Reply
#10

Zagwizdałem, zanim zaczął się ten wątek.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)