Czy Newegg wykonuje bezpłatną wysyłkę do Sg?
#1

Przepraszam, że było to wcześniej zadawane.   Zrobiłem poszukiwanie i nie udało się znaleźć odpowiedzi po przejściu kilku stron wyników wyszukiwania.
Reply
#2

Shutterbox napisał: Przepraszam, że było to wcześniej zadawane. Zrobiłem poszukiwanie i nie udało się znaleźć odpowiedzi po przejściu kilku stron wyników wyszukiwania. Nie, musisz zapłacić, a jego tak drogie jest lepsze od Amazona
Reply
#3

newegg to epicki błąd. zapomnij o kupowaniu rzeczy, jeśli jesteś w zarodniku.
Reply
#4

Newegg jest dobry. Za rzeczy, które nie sprzedają już w SLS, a amazon nie będzie wysyłany do Singapuru. Przykład: płyta główna. Szukałem Z97 mobo. Simlim ma mało modeli, amazon nie wysyła do Singapuru. Ceny Newegg + wysyłka to tylko trochę więcej niż amazon.
Reply
#5

ragnarok95 napisał: Newegg jest dobry. Za rzeczy, które nie sprzedają już w SLS, a amazon nie będzie wysyłany do Singapuru. Przykład: płyta główna. Szukałem Z97 mobo. Simlim ma mało modeli, amazon nie wysyła do Singapuru. Ceny Newegg + wysyłka to tylko trochę więcej niż amazon. Tak więc dla mniej ciężkich pakietów, np. Płyty głównej cpu n, koszty wysyłki Newegg są rozsądne?
Reply
#6

barany również warto kupować od Newegga, prawda?
Reply
#7

Newegg może przejść jiak sai, ceny sg są oznaczone, a wysyłka jest sibei droga. Amazon jest najlepszy. Takie same ceny jak w USA i bezpłatna dostawa dla większości produktów.
Reply
#8

Dziś po południu zamówiłem G.Skill Trident Z i sumę częściową: S2629,99 USD, podatek: 39,21 USD i koszty wysyłki: 37,74 USD = Suma całkowita: 604,94 USD.
Reply
#9

miketkf napisał: Dziś po południu zamówiłem G.Skill Trident Z i sumę częściową: S2629,99 USD, podatek: 39,21 USD i koszty wysyłki: 37,74 USD = Suma całkowita: 604,94 USD. Ile to jest lokalnie?
Reply
#10

muddle napisał: Ile to jest lokalnie? Lokalnie na PCTheme sprzedaje Cl 16 na 718 USD za 64 GB. Moje zamówienie to Cl 15.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)