Mój komputer nie uruchamia się, ciągle się wyłącza i włącza.
#1

Cześć, obecnie mój system kilkakrotnie włącza i wyłącza się i nawet nie osiągnie ekranu startowego, zmieniłem moje psu w wydarzeniu. Ale domyślam się, że moje mobo uplorry i gwarancja wygasły. Próbowałem usunąć każdy baran z gniazd, ale nadal jest to ten sam problem. Czytałem, że ktoś z tego forum ma ten sam problem, ale jest w stanie rma od czasu jego trwania. Jakieś inne rozwiązanie tego?   Mój system składa się z następujących elementów:   i5-4570 + Asrock b85 killer Msi r9 290 Crucial 2 x 8 gb ddr3 1600
Reply
#2

Tak, to wina mobo.
Reply
#3

Jeśli zmiana psu zmieniła się na mobo, spróbuj użyć zintegrowanego GFX, aby spróbować w ostateczności
Reply
#4

Spróbuj usunąć kabel zasilający, baterię cmos, naciśnij przycisk zasilania przez 5 sekund. Po tym naprawić z powrotem baterii CMOS, kabel zasilający i na PC.
Reply
#5

jsingh napisał: Spróbuj usunąć kabel zasilający, baterię cmos, naciśnij przycisk zasilania przez 5 sekund. Po tym naprawić z powrotem baterii CMOS, kabel zasilający i na PC. Próbowałem, ale nadal nie. Czy powinienem ulepszyć lub zdobyć drugą tablicę? Jeśli idę na GTx 1070, do jakiego mobo i chipa mam się udać? Głównie gry przy maksymalnym ustawieniu i autocad
Reply
#6

Niestety mój procesor to msi r9 280x. Więc 1070 to ogromny upgrade
Reply
#7

Bez uaktualnienia punktu. Zdobądź mobo drugiej ręki. Gtx 1070 dobrze sobie poradzi z wersją i5 do grania. Przetestuj bez gpu, użyj iGPU, aby sprawdzić, czy to się nie uda. Jeśli nie, zmień mobo. Jeśli tak, zmień GPU. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#8

Cześć singu, próbowałem usunąć gpu i używać igpu, ale nadal nie uruchamia się. Czy powinienem dostać to samo drugie rozdanie z mobo i ponownie użyć GPU?
Reply
#9

mike03 napisał: Cześć, obecnie mój system kilkakrotnie włącza i wyłącza się i nawet nie osiągnie ekranu startowego, zmieniłem moje psu w wydarzeniu. Ale domyślam się, że moje mobo uplorry i gwarancja wygasły. Próbowałem usunąć każdy baran z gniazd, ale nadal jest to ten sam problem. Czytałem, że ktoś z tego forum ma ten sam problem, ale jest w stanie rma od czasu jego trwania. Jakieś inne rozwiązanie tego? Mój system składa się z następujących elementów: i5-4570 + Asrock b85 killer Msi r9 290 Crucial 2 x 8 gb ddr3 1600 problem mobo Rerplace Mobo. To powinno rozwiązać problem
Reply
#10

Najprawdopodobniej mobo psuje. Sprzedaj cpu na forum lub carousell i kup nowy komputer lepiej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)