POMOC: PROBLEMY PORTÓW USB
#1

Porty USB mojego komputera wydają się nie działać, próbowałem podłączyć kable iphone / multi USB PORT-y, wszystkie nie działają. Wciąż słyszę okna wytwarzające dźwięk ding din (gdy zwykle okna wykrywają nowe dźwięki urządzeń USB), ale nie mogę wykryć wszystkich urządzeń. Wszystkie urządzenia są dostępne na moim laptopie.   Jedną z rzeczy, którą można wykorzystać na moim komputerze USB jest odbiornik radiowy do klawiatury i myszy.   Próbowałem podłączyć wszystkie 4 porty USB i ten sam problem.   Ponownie zainstalowane okna, wciąż ten sam problem.   Czy ktoś może doradzić? Brak USB czasami jest dość kłopotliwy ...
Reply
#2

stam napisał: Porty USB mojego komputera wydają się nie działać, próbowałem podłączyć kable iphone / multi USB PORT-y, wszystkie nie działają. Wciąż słyszę okna wytwarzające dźwięk ding din (gdy zwykle okna wykrywają nowe dźwięki urządzeń USB), ale nie mogę wykryć wszystkich urządzeń. Wszystkie urządzenia są dostępne na moim laptopie. Jedną z rzeczy, którą można wykorzystać na moim komputerze USB jest odbiornik radiowy do klawiatury i myszy. Próbowałem podłączyć wszystkie 4 porty USB i ten sam problem. Ponownie zainstalowane okna, wciąż ten sam problem. Czy ktoś może doradzić? Brak USB czasami jest dość kłopotliwy ... Czy zainstalowałeś sterowniki USB dla swojej płyty głównej? Sprawdź w Menedżerze urządzeń na swoim komputerze. Czasami uaktualnienie do systemu Windows 10 będzie miało więcej szczęścia przy starszym wykrywaniu sterowników. Istnieje niewielka szansa, że porty USB mogą zostać uszkodzone. Mam nadzieję, że tak nie jest.
Reply
#3

Wygląda na problem ze sterownikiem. Jeśli używasz starszych systemów, takich jak 8 i 7 i mniej, sugeruję, abyś znalazł swoją stronę wsparcia dla płyty głównej i ręcznie pobrał i zainstalował sterowniki USB. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#4

Możesz spróbować pobrać bezpłatną aktualizację sterownika iobit, aby znaleźć najnowsze sterowniki do płyty głównej, może to rozwiązać problem ze sterownikami, chyba że jest problem ze sprzętem.
Reply
#5

Czy zdarza się to tylko dla iPhone'a?
Reply
#6

otwórz menedżera urządzeń, wszystko ci powie
Reply
#7

Cześć chłopaki, zaktualizowałem sterowniki, ale nadal nie działa. Jedynym funkcjonującym urządzeniem jest mój logitechowy odbiornik klawiatury i myszy. Reszta USB po prostu podłączaj i odłączaj ... nie wiem dlaczego ... Używam systemu Windows 10
Reply
#8

TS, wymień wszystkie części platformy, tak jak te po prawej stronie ->
Reply
#9

Przejdź do Przywracanie systemu. Sprawdź najnowsze aktualizacje i zmiany systemowe. Jeśli to możliwe, odinstaluj najnowsze aktualizacje systemu Windows lub przywróć poprzednie, zanim wystąpi ten problem.
Reply
#10

Czy dzieje się to tylko z twoim iPhonem? Musisz zainstalować sterowniki USB urządzenia mobilnego Apple. Mam ten problem z win10. https://support.apple.com/en-sg/HT204095
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)