Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy jesteś gotowy na Ryzen 2?
#1

https://www.tweaktown.com/news/60100/amd...index.html
Reply
#2

Nie przy obecnych cenach pamięci RAM
Reply
#3

To samo, tylko ceny ram trzymające mnie z remontu systemu dla ryzen
Reply
#4

Jeśli potrafią wszystkie OC na tym samym poziomie, Pinnacle 2700 będzie bardzo popularny.
Reply
#5

powstrzymuję się również przed aktualizacją mojego obecnego systemu DDR3 z powodu wysokich cen pamięci RAM. A w przypadku aplikacji z pojedynczym rdzeniem obecny system jest więcej niż wystarczający dla mojego użycia.
Reply
#6

Rashkae napisał: https://www.tweaktown.com/news/60100/amd...index.html wow zwiększają liczbę rdzeni i sprawiają, że wygląda jak te układy Xeon
Reply
#7

Unclemun napisał: powstrzymuję się również przed aktualizacją mojego obecnego systemu DDR3 z powodu wysokich cen pamięci RAM. A w przypadku aplikacji z pojedynczym rdzeniem obecny system jest więcej niż wystarczający dla mojego użycia. Wszyscy przegapili oferty na Black Friday RAM?
Reply
#8

Wyścig hrabiego jest rzeczywiście włączony. Szczerze mówiąc, w przypadku większości gier i aplikacji nadal zoptymalizowanych pod kątem 4 rdzeni i do 6 rdzeni teraz z wbudowanym procesorem Intel, 12 rdzeni może nie przynieść korzyści większości użytkowników.
Reply
#9

Ho ho ho. Ci, którzy kupili ostatnio, będą naprawdę wkurzeni.
Reply
#10

watzup_ken napisał: Wyścig hrabiego jest rzeczywiście włączony. Szczerze mówiąc, w przypadku większości gier i aplikacji nadal zoptymalizowanych pod kątem 4 rdzeni i do 6 rdzeni teraz z wbudowanym procesorem Intel, 12 rdzeni może nie przynieść korzyści większości użytkowników. 12C przy 5,1 GHz. To dwa razy więcej rdzeni dla i7-8700K i szybsze uruchamianie turbo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)