Prosta praca wymaga komputera PC
#1

Cześć chłopaki, potrzebuję porady dla specyfikacji poniżej. Użycie jest tylko dla prostego przeglądania Internetu + youtube, wifi nie jest koniecznością. preferowany rozmiar mitsu.   Ceny złapane z pcthemes. Jednostka centralna: R5 2400G Mobo: Asrock B450i ITX - oba 427 USD Ram: Corsair zemsta LPX 2666 MHz 2x4 GB - 129 USD Sprawa: obudowa CM 110 mITX - 60 USD PSU: Seasonic Focus 550W - 125 USD Łącznie: ~ 740 USD   Każda rada dla lepszych części, wydaje się trochę ex Również jak mam sobie radzić z os? Zostawić nieaktywny lub po prostu przycisnąć klucz? TIA
Reply
#2

DJSnip3r napisał: Cześć chłopaki, potrzebuję porady dla specyfikacji poniżej. Użycie jest tylko dla prostego przeglądania Internetu + youtube, wifi nie jest koniecznością. preferowany rozmiar mitsu. Ceny złapane z pcthemes. Jednostka centralna: R5 2400G Mobo: Asrock B450i ITX - oba 427 USD Ram: Corsair zemsta LPX 2666 MHz 2x4 GB - 129 USD Sprawa: obudowa CM 110 mITX - 60 USD PSU: Seasonic Focus 550W - 125 USD Łącznie: ~ 740 USD Każda rada dla lepszych części, wydaje się trochę ex Również jak mam sobie radzić z os? Zostawić nieaktywny lub po prostu przycisnąć klucz? TIA Ditch the ryzen + amd-mobo combo. Bardzo przecenione, a Twój przypadek użycia jest tak niski, że go nadmiernie zasilasz. Tanie Intel G4560 (95 Sgd) + B250 Mobo (118 Sgd) jest w stanie spełnić Twoje wymagania. Łącznie Dmg: 213Sgd. Widzisz różnicę w cenie? OS: do u. Unactivated jest doskonale użyteczny bez żadnych ograniczeń. Jeśli nie lubisz poczuć się "posiadaczem" systemu operacyjnego, idź dalej i wymodeluj go. Ram: Możesz uruchomić chrome / youtube / proste zadania bardzo płynnie z pamięci RAM 4GB, więc jeśli jesteś naprawdę tanim, możesz zmniejszyć barana o połowę. Przechowywanie: Kup taniego dysku SSD, aby zawierał kluczowe dane OS + z Amazon w ten czarny piątek.
Reply
#3

Za kwotę, którą płacisz ... Możesz wziąć pod uwagę intel nuc lub asus vivomini. Intel nuc 7-gi gen i5 sprzedaje się za 888 $ za cały komputer, w tym za wygraną 10. Dostałem to z cennika cyberminda. Wysłane z mojego telefonu za pomocą GAGT
Reply
#4

Alternatywnie można uzyskać amd athlon 200ge. Mniej więcej w tej samej cenie co G4560 firmy Intel, ale jest na platformie am4, więc możesz ulepszyć procesor, zastępując go w przyszłości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)