Następne uaktualnienie dla 2 -letniej platformie stare stacjonarnym
#1

Dobry dzień!   Dostaję fallout pc game 4 w tych dniach , a ja myślałem o zainstalowanie SSD , które mogłyby przyczynić się do zmniejszenia czasu ładowania ;   Ale potem, jak ja trochę badań , zdałem sobie sprawę , że moje mobo ma tylko gniazda SATA II; warto byłoby zainstalować SSD ? po prostu tak, że mogę grać w FO4 mniej pek chek ... czy miałoby to warto uaktualnienia ?   szukam do samsung 850 evo , dobrze, głównie ze względu na markę , a 5 - letnią gwarancję   i wtedy może dostać nową kart graficznych ... myślę, że moja karta jest na dolnym boku min wymogu FO4 co o tym sądzisz ?   oraz inne niż SSD , byłoby dobrym pomysłem , aby uzyskać inny RAM 8GB ?   okular: Intel Core i5 3470 Asus H61M -A USB 3.0 1 x 8 GB pamięci RAM DDR3 (wartość RAM) 1 TB HDD Toshiba PowerColor HD7850 2GB karta graficzna   proszę skomentuj! dzięki
Reply
#2

Nawet z SATA II, Twój SSD odczytu / zapisu może osiągnąć 280MB / s , który jest o wiele szybciej niż dyski twarde mechanicznych.
Reply
#3

Kei_Age napisał: Dobry dzień! Dostaję fallout pc game 4 w tych dniach, a ja myślałem o zainstalowanie SSD, które mogłyby przyczynić się do zmniejszenia czasu ładowania; Ale potem, jak ja trochę badań, zdałem sobie sprawę, że moje mobo ma tylko gniazda SATA II; warto byłoby zainstalować SSD? po prostu tak, że mogę grać w FO4 mniej pek chek ... czy miałoby to warto uaktualnienia? szukam do samsung 850 evo, dobrze, głównie ze względu na markę, a 5-letnią gwarancję i wtedy może dostać nową kart graficznych ... myślę, że moja karta jest na dolnym boku min wymogu FO4 co o tym sądzisz? oraz inne niż SSD, byłoby dobrym pomysłem, aby uzyskać inny RAM 8GB? okular: Intel Core i5 3470 Asus H61M-A USB 3.0 1 x 8 GB pamięci RAM DDR3 (wartość RAM) 1 TB HDD Toshiba PowerColor HD7850 2GB karta graficzna proszę skomentuj! dzięki Nie potrzebujemy kolejnego 8GB pamięci RAM (na razie), lepiej GPU i SSD. Nie martw się o SATA 2 i 3, SSD nadal będzie szybciej niż dysk twardy. Jaki jest twój budżet?
Reply
#4

Wszystko, czego teraz potrzebujemy modernizuje swoją kartę graficzną . Dodanie dodatkowej pamięci RAM nie pomoże w ogóle.
Reply
#5

SSD i GPU . Lazada ma dobre oferty SSD teraz i potem .
Reply
#6

Ci będzie dobrze służył z aktualizacją GPU Chyba SSD pomaga razy startowych, ale nie tak dużo na wczytywanie gier
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)