Używaj routera NV5012 jako normalnego routera?
#1

Cześć chłopaki, potrzebuję pomocy. Zastanawiam się nad przełączeniem dostawcy internetu z singtel na starhub / m1.   Obecnie przechodzę do routera NV5012 z singtel. Czy mogę używać go bezpośrednio z modemem innego usługodawcy? Czy będzie podłączany i odtwarzany po podłączeniu tego routera do modemu starhub?   Ponieważ teraz patrzę na plan, który nie zapewnia mi darmowego routera. Jakakolwiek rada?
Reply
#2

_limbei_ napisał: Ponieważ teraz patrzę na plan, który nie zapewnia mi darmowego routera. Jakakolwiek rada? get starhub router adresy ip / vp / ippt (login 192.168.1.255 założyłem) skopiowałem wszystkie dane następnie przenieś na swój modem 5201 ... przez prawo działało 80% uderzeń
Reply
#3

havetobuy napisał: get starhub router adresy ip / vp / ippt (login 192.168.1.255 założyłem) skopiowałem wszystkie dane następnie przenieś na swój modem 5201 ... przez prawo działało 80% uderzeń Dzięki za kierunek. Masz pomysł, gdzie znaleźć te adresy? Czy wszystkie routery używają tego samego adresu? Obecnie zamierzam go używać z modemem kablowym starhub. Czy ich potrzebuję, czy będzie to po prostu plug and play? Z góry dziękuję.
Reply
#4

5012 powinien działać jak każdy inny router. Przejdź do strony administratora, aby zresetować. 192.168.1.254 z / singtel, jeśli nie działa
Reply
#5

_limbei_ napisał: Dzięki za kierunek. Masz pomysł, gdzie znaleźć te adresy? Czy wszystkie routery używają tego samego adresu? Obecnie zamierzam go używać z modemem kablowym starhub. Czy ich potrzebuję, czy będzie to po prostu plug and play? Z góry dziękuję. Tak długo, jak poprosisz SH i M1 o skonfigurowanie bezpośredniego ONT, powinieneś być w stanie używać na dowolnym routerze. Jeśli zamierzasz korzystać z Wi-Fi, radzę uzyskać lepszy router.
Reply
#6

Dzięki chłopaki. Zamiast tego otrzymałem modem z funkcją bezprzewodową od Starhub.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)