Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karta sieciowa dla starego komputera
#1

Witam, mam stary komputer, Intel Core II duo z wbudowanym złączem sieciowym dla kabla LAN. Niedawno zmodernizowałem światłowód szerokopasmowy o przepustowości 1 Gbps i według personelu technicznego singtel, ten stary komputer może osiągnąć tylko 100 Mb / s. Aby uzyskać prędkość wyższą niż 100 Mb / s, potrzebuję innej karty sieciowej. Zastanawiasz się, jaki rodzaj karty sieciowej jest kompatybilny z moim komputerem i ile kosztuje karta sieciowa? Dzięki.
Reply
#2

Podłączasz się przewodem LAN w prawo? Czy możesz sprawdzić, czy twój stary komputer ma taki slot w środku?
Reply
#3

Płyta główna ery Core2Duo już ma gigabit lan lahdey, Ona może znać twoją płytę główną i specyfikacje?
Reply
#4

PCI-e http://smile.amazon.com/gp/product/B...=sr_1_4&sr=8-4 PCI http://smile.amazon.com/gp/product/B...=sr_1_4&sr=8-4 edit: czy to jest link polecający? Nie dostaję zwrotu gotówki, ale Amazon przekaże darowiznę
Reply
#5

wwenze napisał: Płyta główna ery Core2Duo już ma gigabit lan lahdey, Ona może znać twoją płytę główną i specyfikacje? O wiele wcześniej. Moje stare gniazdo P4P800SE 478 jest już wyposażone w gigabitową sieć LAN.
Reply
#6

Koenig168 napisał: PCI-e http://smile.amazon.com/gp/product/B...=sr_1_4&sr=8-4 PCI http://smile.amazon.com/gp/product/B...=sr_1_4&sr=8-4 edit: czy to jest link polecający? Nie dostaję zwrotu gotówki, ale Amazon przekaże darowiznę Brak linku polecającego. Dzięki za wkład.
Reply
#7

System powinien mieć gigabitowy LAN, ale nie będziesz cieszyć się pełnym gigabitowym doświadczeniem z powodu ograniczeń i ograniczeń w fsb i cpu.
Reply
#8

jury_pack napisał: System powinien mieć gigabitowy LAN, ale nie będziesz cieszyć się pełnym gigabitowym doświadczeniem z powodu ograniczeń i ograniczeń w fsb i cpu. Ile prędkości będę w stanie osiągnąć?
Reply
#9

1 Gb / s jest teoretycznym maksimum, niezależnie od cpu i fsb. Uzyskanie 900 + Mbps jest już bardzo przyzwoite. Wykonaj własny test prędkości.
Reply
#10

vuzuuu napisał: Ile prędkości będę w stanie osiągnąć? Może 200 ~ 300 Mb / s.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)