Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zasilanie modemu i routera Wi-Fi
#1

Właśnie zaktualizowałem plan VQ o przepustowości 2 Gb / si wymieniono modem (zhone). Router Wi-Fi to ASUS RT-AC68U. Nie zostawiam instalacji na 24 godziny, więc pozostaw oba przyciski zasilania urządzeń w pozycji ON, a następnie wyłącz i włącz zasilanie za pomocą przełącznika sieciowego.   Teraz z nowym modemem zhone, jednoczesne włączanie zasilania nie działa i nie mogę połączyć się z Internetem. Najpierw muszę włączyć modem, poczekać, aż będzie on podłączony do sieci, a następnie włączyć router Wi-Fi. Ktoś - użytkownicy VQ - może doradzić, czy mogę zasilić oba, jak to, co robiłem wcześniej?
Reply
#2

nie vq użytkownika, ale mają podobne problemy b4. będziecie musieli rozgrzać to b4 u na swoim routerze, ale ja też, że to wszystko, a router musi poczekać na to, aby się rozgrzać, a potem router?
Reply
#3

Musisz poczekać, aż Zhone będzie gotowy przed Tobą na routerze. Bez wyboru. Rzadko je zostawiam, chyba że coś się stanie.
Reply
#4

Lub możesz użyć gniazdka z regulowanym opóźnieniem
Reply
#5

Yah Strefa trwa chwilę, aby zasilić i być dostępnym dla Internetu. Musiał więc zasilić strefę i odczekać 2 do 5 minut przed włączeniem routera.
Reply
#6

Buckbrick napisał: Właśnie zaktualizowałem plan VQ o przepustowości 2 Gb / si wymieniono modem (zhone). Router Wi-Fi to ASUS RT-AC68U. Nie zostawiam instalacji na 24 godziny, więc pozostaw oba przyciski zasilania urządzeń w pozycji ON, a następnie wyłącz i włącz zasilanie za pomocą przełącznika sieciowego. Teraz z nowym modemem zhone, jednoczesne włączanie zasilania nie działa i nie mogę połączyć się z Internetem. Najpierw muszę włączyć modem, poczekać, aż będzie on podłączony do sieci, a następnie włączyć router Wi-Fi. Ktoś - użytkownicy VQ - może doradzić, czy mogę zasilić oba, jak to, co robiłem wcześniej? Najlepiej jest pozostawić modem w trybie 24/7, jednak możesz wyłączyć router, gdy nie jest używany. Modem należy do isp, więc jeśli wadliwy może poprosić o wymianę, która jest FOC. Bez względu na isp wszyscy muszą poczekać około 2 minut. Nic złego.
Reply
#7

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. To kłopot. Raczej zostawiłbym modem i wyłączał router na noc.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: nie vq użytkownika, ale mają podobne problemy b4. będziecie musieli rozgrzać to b4 u na swoim routerze, ale ja też, że to wszystko, a router musi poczekać na to, aby się rozgrzać, a potem router? Wygląda na to, że zależy to od tego, jak szybko modem może się zainicjować. Byłem w stanie zasilać obie jednocześnie w obu modemach SH i VQ.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)