Sklepy polecane
#1

Cześć, Jestem nowy na swojej stronie. Polecony przez mojego przyjaciela, aby przyjechać tutaj, aby szukać pomocy. Niedawno mój komputer nie może uruchomić systemu Windows, wchodząc na stronę BIOS. Jakie mogą to być możliwe przyczyny? Czy są jakieś sklepy, w których mogę polecić?
Reply
#2

1. Problem z dyskiem twardym (lub uszkodzony dysk rozruchowy) 2. Portu Sata nie można wykryć problemu (może to być port przewodowy lub sata ze strony mobo lub hdd) Tak czy inaczej, jeśli nie jesteś dobrze werset z rozwiązywaniem problemów ze sprzętem komputerowym, zasugeruj, aby przynieść do Sim Lim Square # 02-32, sklep z partiami nazywany PC Care and Solution i znajdź Nigela. On pomoże ci rozwiązać problem.
Reply
#3

Przepraszam za porwanie. Czy sklep jest otwarty w niedzielę? Mój komputer nie może wysyłać postów. Próbowałem wyczyścić cmos, przywrócić baterię, przywrócić pamięć RAM, przywrócić cpu, ale n-ty działa. Muszę przetestować mój psu i ram, aby sprawdzić, czy jest to problem z płytą główną.
Reply
#4

może nie wykryto dysku twardego
Reply
#5

lalala92 napisał: Przepraszam za porwanie. Czy sklep jest otwarty w niedzielę? Mój komputer nie może wysyłać postów. Próbowałem wyczyścić cmos, przywrócić baterię, przywrócić pamięć RAM, przywrócić cpu, ale n-ty działa. Muszę przetestować mój psu i ram, aby sprawdzić, czy jest to problem z płytą główną. Rozpocznij własny wątek. Nie przejmuj wątków innych.
Reply
#6

lalala92 napisał: Przepraszam za porwanie. Czy sklep jest otwarty w niedzielę? Mój komputer nie może wysyłać postów. Próbowałem wyczyścić cmos, przywrócić baterię, przywrócić pamięć RAM, przywrócić cpu, ale n-ty działa. Muszę przetestować mój psu i ram, aby sprawdzić, czy jest to problem z płytą główną. Możesz mi powiedzieć, gdzie mieszkasz i czy mogę wpaść i pomóc.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)