Wszelkie zalecenia dotyczące naprawy komputera
#1

Otrzymałem wiele losowych BOSDów. Mój ekran również zmieni kolor na czarny, ale procesor, mysz i klawiatura nadal działają. Podczas grania w gry, takie jak pubg i csgo, zamrozę także ekran z głośnym buczeniem. Myślę, że problem leży w moim GPU, ale przechodzi test stresu przez 3dMark, więc nie jestem pewien, jaki jest problem. Po uruchomieniu komputera na kilka minut ekran zawiesza się i muszę go wymusić
Reply
#2

Całkiem kilka takich wątków. Spróbuj wyszukać „Naprawa komputera”, a wszystkie drogi doprowadzą do naszego lokalnego ulubionego.
Reply
#3

darkstarvent napisał: Otrzymałem wiele losowych BOSDów. Mój ekran również zmieni kolor na czarny, ale procesor, mysz i klawiatura nadal działają. Podczas grania w gry, takie jak pubg i csgo, zamrozę także ekran z głośnym buczeniem. Myślę, że problem leży w moim GPU, ale przechodzi test stresu przez 3dMark, więc nie jestem pewien, jaki jest problem. Po uruchomieniu komputera na kilka minut ekran zawiesza się i muszę go wymusić może spróbuj zacząć od swoich baranów .. wyjmij je i wyczyść złote styki .. lub upewnij się, że są prawidłowo osadzone. sprawdź także stan swojego dysku twardego ..
Reply
#4

Wentylator na GPU może przestać działać.
Reply
#5

monitorować temperaturę zarówno procesora graficznego, jak i procesora
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)