Najtańszy plan dostępu szerokopasmowego
#1

Musisz zarejestrować się w Internecie szerokopasmowym .. jaki jest teraz najtańszy plan? Czy czekałbyś na Sitex pod koniec listopada, ale nie sądzę, żeby mógł poczekać do tego czasu.
Reply
#2

Najtańsze szerokopasmowe łącze światłowodowe to? Wierzę, że to M1.
Reply
#3

Tak. Otrzymałem M1 1 Gb / s ostatnio. Nie oglądam się za siebie
Reply
#4

Plan $ 39 M1 1Gbps ah ... wygląda na to, że w tej chwili nie ma już tańszego planu ..
Reply
#5

tk napisał: Plan $ 39 M1 1Gbps ah ... wygląda na to, że w tej chwili nie ma już tańszego planu .. Tak ... Wierzę, że ten najtańszy. Słysząc podczas tych targów, ceny mogą być jeszcze niższe.
Reply
#6

mrclubbie napisał: Tak ... Wierzę, że ten najtańszy. Słysząc podczas tych targów, ceny mogą być jeszcze niższe. Yah .. Wierzę, że Nov Sitex będzie miał plan 29 $ .. ale nie mogę się doczekać do tego czasu ..
Reply
#7

tk napisał: Yah .. Wierzę, że Nov Sitex będzie miał plan 29 $ .. ale nie mogę się doczekać do tego czasu .. Widzę. Ale nadal ok, 39 USD jest jeszcze tańsze, na przykład w porównaniu z Singtelem
Reply
#8

Czy M1 zainstaluj światłowód z zewnętrznej skrzynki do wewnętrznego gniazda punktu przyłączeniowego za darmo. Kiedy patrzę na różne witryny, tylko Singtel stwierdza, że robią to za darmo.
Reply
#9

Phoenix12 napisał: Czy M1 zainstaluj światłowód z zewnętrznej skrzynki do wewnętrznego gniazda punktu przyłączeniowego za darmo. Kiedy patrzę na różne witryny, tylko Singtel stwierdza, że robią to za darmo. To jest Netlink (dawniej znany jako OpenNet) TP. Taka TP jest bezpłatną instalacją dla każdego domu podczas pierwszego wdrożenia. Dlaczego nie otrzymali wstępnej bezpłatnej instalacji? Taka instalacja jest bardzo kosztowna dla własności lądowej i kosztuje nawet 400 USD, a jest to po prostu cewka kabla światłowodowego. M1 Gamepro 59 $ / mth lub ST nieograniczony 50 $ / mth będzie mieć darmową instalację TP.
Reply
#10

Pracowaliśmy za granicą, gdy została zainstalowana za darmo. Poinformowaliśmy ich o zaistniałej sytuacji i powiedzieli, że zainstalują się za darmo, kiedy wrócimy. Ale kiedy do tego doszło, kiedy wróciliśmy, odmówili instalacji za darmo. Więc nigdy się nie przejmowaliśmy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)