Pomagam budować przyjacielowi noob - chcesz opinii
#1

Pomaganie mojemu przyjacielowi w budowie nowego komputera. Ale należy do tych, którzy widzą większą / większą liczbę = lepszą. A on obecnie używa komputera Mac. Próbuję zbudować w 100% qoo10 z wyjątkiem OS.     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   W przypadku po prostu rzucę najpierw łuk mini r2. Ma pewne ograniczenia przestrzenne, ale muszę potwierdzić z nim wymiary.   Nie wliczając w to kosztów monitorowania, ale mogę rozważyć U2417H, jeśli pozwala na to miejsce.   Jeśli chodzi o gry, najczęściej gra w gry AAA.   Dzięki.
Reply
#2

Nie przypominam sobie, że Dynacore ma 550 W Silver Leadex. Obawiam się, że zamówienie może zostać odrzucone. Tylko mówię. Wystarczająco dużo pamięci RAM 2x4gb? Jakie inne obudowy masz na myśli? A dlaczego nie lazada?
Reply
#3

singupingu napisał: Nie przypominam sobie, że Dynacore ma 550 W Silver Leadex. Obawiam się, że zamówienie może zostać odrzucone. Tylko mówię. Wystarczająco dużo pamięci RAM 2x4gb? Jakie inne obudowy masz na myśli? A dlaczego nie lazada? Hmm, poproś ich o to. Dzięki. Jeśli nie, co jeszcze polecić? Evga G3 ma ex 150 $ + .. 8 GB pamięci RAM na razie, ponieważ nie wykonuje intensywnej pracy poza grą i youtube. Co najwyżej dodaj kolejny 2x4 GB z kuponem o wartości 100 USD. Na obudowę, jeszcze nie wiem, po prostu szukam matx w moim AVL. lol Jeśli lazada może dostać się do tej ceny, nie mam nic przeciwko. Ale jak dotąd nie mogę ...
Reply
#4

shadow84 napisał: Hmm, poproś ich o to. Dzięki. Jeśli nie, co jeszcze polecić? Evga G3 ma ex 150 $ + .. 8 GB pamięci RAM na razie, ponieważ nie wykonuje intensywnej pracy poza grą i youtube. Co najwyżej dodaj kolejny 2x4 GB z kuponem o wartości 100 USD. Na obudowę, jeszcze nie wiem, po prostu szukam matx w moim AVL. lol Jeśli lazada może dostać się do tej ceny, nie mam nic przeciwko. Ale jak dotąd nie mogę ... EVGA GD 650W pół-modułowy, 5-letnia gwarancja 129 USD za pośrednictwem lazada by Tech Dynamic. Stack Shopback + Fuzzie + Live up powinno dać ci około 100 $ Battlefield 1 i GTAV mogą używać więcej niż 8 GB pamięci RAM. Gry z tytułami AAA Proponuję 16 GB w standardzie. Cooler Master Masterbox Lite 3 z oknem 59 USD od lazada przez The Shopper Shop. Nieźle, ale musisz ładnie wyciągnąć kabel, ponieważ nie można ukryć kabli. Obudowa jest piękna i ma prostą konstrukcję Fractal Design. Dobra alternatywa dla Tecware F3. Zakup stosu za pomocą psu może również spowodować użycie karty upominkowej o wartości 150 USD.
Reply
#5

Waa, jak to możliwe, że tak dużo zniżki.
Reply
#6

Hijack wątku trochę, ktoś zna aftershock itx V2 lub v1, oprócz węzła 202 przez projekt fraktalny, jaki jest inny model przypadku?
Reply
#7

joshuaho napisał: Hijack wątku trochę, ktoś zna aftershock itx V2 lub v1, oprócz węzła 202 przez projekt fraktalny, jaki jest inny model przypadku? Ktoś wspomniał o tym wcześniej. Hammertech H4. Ale nie jest dostępny do jednorazowego zakupu. Myślę, że Aftershock kontaktuje się z nimi w sprawie zakupu hurtowego, dlatego może go zdobyć.
Reply
#8

W porządku wielkie dzięki! Próbując złożyć zamówienie na ten przypadek, około 8 przypadków dk, jeśli go wezmą, lub nie> <używałeś tego przypadku wcześniej? Jakiś pomysł na termikę w tym przypadku? singupingu napisał: Ktoś wspomniał o tym wcześniej. Hammertech H4. Ale nie jest dostępny do jednorazowego zakupu. Myślę, że Aftershock kontaktuje się z nimi w sprawie zakupu hurtowego, dlatego może go zdobyć.
Reply
#9

joshuaho napisał: W porządku wielkie dzięki! Próbując złożyć zamówienie na ten przypadek, około 8 przypadków dk, jeśli go wezmą, lub nie> <używałeś tego przypadku wcześniej? Jakiś pomysł na termikę w tym przypadku? Nawet nie mogę dostać mojej ręki na jedną lol. Ale projekt jest DOKŁADNIE taki sam jak Dans A4 obok pewnej różnicy wymiarów, ponieważ H4 jest nieco większy. Pomyśl, że jest dobrze, ponieważ jest tak zwarty, że nie możesz uwięzić powietrza wewnątrz obudowy. Otwory wentylacyjne znajdują się bezpośrednio nad komponentami, co pozwala na łatwe pobieranie świeżego powietrza, a gorące powietrze może łatwo wypływać. Ponieważ długi przepływ powietrza w pokoju jest w porządku, myślę, że jest w porządku. Baw się z tym na demie Aftershock, nadal dobrze. Aftershock zwykle testował przypadki, zanim zdecydował się je sprzedać. Więc ufam, że ich osąd w tej sprawie jest również w porządku. Może zapytać Crimson_FURY o wydajność i temps. Pracuje na żywo w Dan A4 z GTX 1080 TI. H4 nie powinien być daleko, ponieważ w zasadzie to samo.
Reply
#10

singupingu napisał: EVGA GD 650W pół-modułowy, 5-letnia gwarancja 129 USD za pośrednictwem lazada by Tech Dynamic. Stack Shopback + Fuzzie + Live up powinno dać ci około 100 $ Battlefield 1 i GTAV mogą używać więcej niż 8 GB pamięci RAM. Gry z tytułami AAA Proponuję 16 GB w standardzie. Cooler Master Masterbox Lite 3 z oknem 59 USD od lazada przez The Shopper Shop. Nieźle, ale musisz ładnie wyciągnąć kabel, ponieważ nie można ukryć kabli. Obudowa jest piękna i ma prostą konstrukcję Fractal Design. Dobra alternatywa dla Tecware F3. Zakup stosu za pomocą psu może również spowodować użycie karty upominkowej o wartości 150 USD. Ułożyłem z moim CC, aby zmaksymalizować. Nie uwzględniono punktów q jak już to wszystko wydałem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)