Pytanie o prędkość pobierania międzynarodowego
#1

Korzystając z Starhub Cable Ultimate Plan, międzynarodowa prędkość pobierania może osiągnąć maksimum kabla (tj. Około 100 Mb / s) i nie może wzrosnąć z powodu ograniczeń technicznych sprzętu. Jeśli ktoś zapisałby się na plan światłowodów, na przykład plan 100 Mb / s, a nawet plan 150 Mbps, czy pójdzie jeszcze wyżej? Każdy użytkownik włókien światłowodowych Starhub może potwierdzić swój plan, a osiągnięte maksymalne prędkości pobierania w skali międzynarodowej?
Reply
#2

Technicznie tak, światłowód może wzrosnąć do 150 i więcej. Ale powinieneś bardziej interesować się trasami, które Starhub ma tak często, ponieważ prędkości międzynarodowe są bardziej ograniczone przez routing niż ograniczenia sprzętowe. Jeśli jednak jesteś w stanie korzystać z wielu połączeń z jednym źródłem, powinieneś być w stanie uzyskać maksymalną prędkość, przy założeniu, że zdalny host nie ogranicza prędkości na IP itp.
Reply
#3

Tak, wiele połączeń do jednego źródła dla maksymalnej prędkości pobierania. Czy ktoś, kto subskrybuje światłowód, uzyskuje większą prędkość niż planowana prędkość pobierania międzynarodowych plików?
Reply
#4

CyberMew napisał: Korzystając z Starhub Cable Ultimate Plan, międzynarodowa prędkość pobierania może osiągnąć maksimum kabla (tj. Około 100 Mb / s) i nie może wzrosnąć z powodu ograniczeń technicznych sprzętu. Jeśli ktoś zapisałby się na plan światłowodów, na przykład plan 100 Mb / s, a nawet plan 150 Mbps, czy pójdzie jeszcze wyżej? Każdy użytkownik włókien światłowodowych Starhub może potwierdzić swój plan, a osiągnięte maksymalne prędkości pobierania w skali międzynarodowej? Nie wiedzielibyśmy, że 100 Mb / s może nie oznaczać wyższej prędkości międzynarodowej, ponieważ cena również się różni. Musiałbym spróbować sam
Reply
#5

Ten zrzut ekranu z MyRepublic Gamer Plan na serwerze plików Nopremium.pl premium
Reply
#6

Dziękuję bardzo za informacje! Tego właśnie szukałem! 20 MB / s utrzymane dla planu cenowego nie jest złe. Gdyby ktoś mógł pokazać inne plany lub od innego dostawcy, byłoby świetnie.
Reply
#7

CyberMew napisał: Dziękuję bardzo za informacje! Tego właśnie szukałem! 20 MB / s zastąpione w planie cenowym nie jest złe. Gdyby ktoś mógł pokazać inne plany lub od innego dostawcy, byłoby świetnie. daj mi znać, jeśli chcesz się zarejestrować
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)