Możliwe, że „moc w godzinach” zostanie oszukana?
#1

Mam lobang na dysk twardy - data mfg to 5 lat, ale sprzedawca twierdzi, że ZERO ma moc w godzinach.   moje pytanie - czy wszystkie programy można oszukać, aby czytać dysk twardy jako ZERO w godzinach, nawet jeśli był on intensywnie używany?
Reply
#2

Dane SMART można łatwo zmodyfikować. Tak, tak jak manipulowanie licznikiem zużytych samochodów ... nie możesz być w 100% pewien.
Reply
#3

Po prostu kup nowy. HDD jest obecnie dość tani. Nie warto ryzykować utraty danych, aby zaoszczędzić kilka dolców.
Reply
#4

turboo napisał: Mam lobang na dysk twardy - data mfg to 5 lat, ale sprzedawca twierdzi, że ZERO ma moc w godzinach. moje pytanie - czy wszystkie programy można oszukać, aby czytać dysk twardy jako ZERO w godzinach, nawet jeśli był on intensywnie używany? możesz zresetować inteligentne dane. nie kupuj tego
Reply
#5

yusoffb01 napisał: możesz zresetować inteligentne dane. nie kupuj tego straszne. dzięki za ostrzeżenie. jak o dacie produkcji? czy można go zresetować?
Reply
#6

haha, to samo dotyczy DSLR, zanim sprzedam zmniejszy liczbę. wystarczy poszukać w Google „oprogramowania”.
Reply
#7

turboo napisał: straszne. dzięki za ostrzeżenie. jak o dacie produkcji? czy można go zresetować? DOM zawsze drukowany na samej etykiecie napędu ... Chyba że jest to fałszywy napęd (kilka lat temu WD dostał fałszywy napęd)
Reply
#8

Jeśli właściciel kupi napęd 5 lat temu i zachowa go do dziś bez użycia, wówczas smart zgłosi zero mocy w godzinach. Uruchom HDTune, aby skanować w poszukiwaniu błędów, słabe sektory pokażą spadek prędkości odczytu.
Reply
#9

Kyo_kusanagi86 napisał: haha, to samo dotyczy DSLR, zanim sprzedam zmniejszy liczbę. wystarczy poszukać w Google „oprogramowania”. errr nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. od lat używam kanonu i sony. nie natknął się na żadne oprogramowanie, które resetuje liczbę migawek.
Reply
#10

bumpxxxxxxxxxxxx
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)