M1 200mbps vs MyRepublic 100mbps
#1

Chłopaki, mam kilka pytań, ponieważ myślę o zmianie dostawcy, jeśli nie macie nic przeciwko. M1 200mbps @ 39 $, MyRepublic 100mbps @ 38,88 $   1. Czyj serwis jest lepszy między 2 dostawcami? 2. Czy w celu uzyskania dostępu do zagranicznych stron internetowych / plików do pobrania mogę bezpiecznie powiedzieć, że prędkość pobierania między tymi dwoma stronami powinna być taka sama, ponieważ różnica 200 vs 100 Mb / s powinna być tylko dla witryn lokalnych?   Mam zamiar korzystać z Roku 3, aby uzyskać dostęp do treści z USA, więc dobrze, że Teleport pozwala mi to zrobić, ale jeśli usługa M1 jest lepsza, myślę, że zawsze mogę zapisać się na zewnętrzny plan VPN, który pozwala mi zrobić to.   Wielkie dzięki!
Reply
#2

moja republika oferuje obecnie 1 GBb za 49,99 USD
Reply
#3

hmm, ale czy mogę powiedzieć, że prędkość pobierania witryn zagranicznych między 100 Mb / s a 1 Gb / s jest taka sama? Ponieważ tak naprawdę nie gram w żadne gry online ani nie przeglądam wielu lokalnych witryn i chciałem potwierdzić, czy różnica dotyczy tylko lokalnych prędkości SG od 100 Mb / s do 1 Gb / s.
Reply
#4

najprawdopodobniej jest to jedyna prędkość lokalna, którą można uzyskać do 1 gbps. dla prędkości za granicą walczysz ze wszystkimi, nawet z tak zwaną prędkością bez dławienia
Reply
#5

Zgodzić się. Międzynarodowa przepustowość nie jest tak dobra jak lokalna
Reply
#6

Dzięki chłopaki. Jakby tego mało, po prostu prawdopodobnie pozostanie przy 100 Mbps.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)