wireless @ sg - linia północno-wschodnia
#1

zrozumieją, że będą wdrażać wireless @ sg na wszystkich stacjach nel. r możemy bezproblemowo uzyskać dostęp do sieci bezprzewodowej, gdy podróżujemy wewnątrz pociągu bez odłączenia? tj. każdy AP przejmie?
Reply
#2

błagał napisał: zrozumieją, że będą wdrażać wireless @ sg na wszystkich stacjach nel. r możemy bezproblemowo uzyskać dostęp do sieci bezprzewodowej, gdy podróżujemy wewnątrz pociągu bez odłączenia? tj. każdy AP przejmie? nie, nie możesz. jest on oferowany tylko na platformie ..
Reply
#3

czy łatwo jest skonfigurować sieć Wi-Fi, aby korzystać z łączności bezprzewodowej w sg? Nigdy nie próbowałem, ale powinienem to zrobić, ponieważ mój iPad nie ma planu
Reply
#4

och niż.
Reply
#5

slowcoach napisał: czy łatwo jest skonfigurować sieć Wi-Fi, aby korzystać z łączności bezprzewodowej w sg? Nigdy nie próbowałem, ale powinienem to zrobić, ponieważ mój iPad nie ma planu i rmbr ostatnim razem jest to radio @ sgx lub aplikacja, która umożliwia automatyczne łączenie. donno nie ma jeszcze, czy nie, możesz iść szukać i daj nam znać.
Reply
#6

Tak, wireless @ sgx jest nadal dostępny, ale konfiguracja nie jest łatwym zadaniem.
Reply
#7

jtjt00 napisał: Tak, wireless @ sgx jest nadal dostępny, ale konfiguracja nie jest łatwym zadaniem. W AppStore znajduje się aplikacja Wireless @ SGX, która przeprowadzi Cię przez konfigurację. Jeśli nie, jest też przewodnik na stronie Wireless @ SG.
Reply
#8

Nie oczekuję, że prędkość będzie dobra
Reply
#9

Zrobili to, aby ułatwić dostęp do sieci 3G i 4G, aby zobaczyć, czy naprawdę ułatwi to jej sieć. Wewnątrz tunelu nie ma sieci dla połączeń, nie wspominając nawet o tym, że chcesz mieć internet.
Reply
#10

stillgottheblues napisał: Zrobili to, aby ułatwić dostęp do sieci 3G i 4G, aby zobaczyć, czy naprawdę ułatwi to jej sieć. Wewnątrz tunelu nie ma sieci dla połączeń, nie wspominając nawet o tym, że chcesz mieć internet. Zgadza się. Sygnał 3G w tunelu jest naprawdę zły
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)