WIDEO: Czy MINING zużywa / uszkadza kartę?
#1

Okazuje się - nie.
Reply
#2

Sprzedajesz karty górnicze w karuzeli?
Reply
#3

Ale to jest film z YouTube. Co oznacza, że prawda jest przeciwieństwem wideo. Więc tak?
Reply
#4

yusoffb01 napisał: Sprzedajesz karty górnicze w karuzeli? Hahaha. Ciężki czas. Potrzebujesz sprzedać platformę, aby pokryć koszty
Reply
#5

yusoffb01 napisał: Sprzedajesz karty górnicze w karuzeli? Nie! Po prostu coś znalazłem. Mam nadzieję, że uspokoi to trochę paranoi, które tu widzę.
Reply
#6

Rashkae napisał: Nie! Po prostu coś znalazłem. Mam nadzieję, że uspokoi to trochę paranoi, które tu widzę.
Reply
#7

Rashkae napisał: Nie! Po prostu coś znalazłem. Mam nadzieję, że uspokoi to trochę paranoi, które tu widzę. Nie musisz się uspokajać. Niech obawiają się, że górnik nie ma innego wyjścia, jak sprzedać je tanio
Reply
#8

Myślę, że ustalenia na wideo są sprzeczne z faktem. Każdy sprzęt używany intensywnie z pewnością ulegnie degradacji. Może się to zdarzyć procesorowi GPU, VRM lub dowolnym komponentom na nim. Podczas gdy zużycie normalne ma miejsce również podczas normalnego użytkowania, wykorzystanie tych procesorów graficznych w górnictwie jest znacznie wyższe niż to, do czego karta została zbudowana. Oczywiście, jeśli dostaniesz te bardzo drogie, które są nadmiernie rozbudowane, problem może nie pojawić się wkrótce, ze względu na lepszą jakość / trwałość używanych komponentów.
Reply
#9

watzup_ken napisał: Myślę, że ustalenia na wideo są sprzeczne z faktem. Każdy sprzęt używany intensywnie z pewnością ulegnie degradacji. Może się to zdarzyć procesorowi GPU, VRM lub dowolnym komponentom na nim. Podczas gdy zużycie normalne ma miejsce również podczas normalnego użytkowania, wykorzystanie tych procesorów graficznych w górnictwie jest znacznie wyższe niż to, do czego karta została zbudowana. Oczywiście, jeśli dostaniesz te bardzo drogie, które są nadmiernie rozbudowane, problem może nie pojawić się wkrótce, ze względu na lepszą jakość / trwałość używanych komponentów. Nie, nie zgadzam się. Elektronika nie cierpi z powodu „degradacji” lub „zużycia” jak silnik. Oni albo pracują, albo nie. W rzeczywistości, jeśli uważnie oglądasz wideo, górnicy zwykle nie doceniają swoich kart, itd., Więc karty są generalnie chłodniejsze, z mniejszym szczytem / niskim / szczytowym / niskim cyklem niż normalne systemy gier. Może to być lepsze dla kart niż powtarzające się cykle cieplne.
Reply
#10

Rashkae napisał: Nie, nie zgadzam się. Elektronika nie cierpi z powodu „degradacji” lub „zużycia” jak silnik. Oni albo pracują, albo nie. W rzeczywistości, jeśli uważnie oglądasz wideo, górnicy zwykle nie doceniają swoich kart, itd., Więc karty są generalnie chłodniejsze, z mniejszym szczytem / niskim / szczytowym / niskim cyklem niż normalne systemy gier. Może to być lepsze dla kart niż powtarzające się cykle cieplne. Uruchom swój komputer 24/7 bez chłodzenia przez miesiąc Potem wróć i porozmawiaj BTW, oferuję 1 doller dla twoich kart górniczych
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)