Ubiquiti UAP-AC-PRO-US
#1

ktoś użył amerykańskiej wersji AP Ubiquiti?   jaka jest główna różnica tak? Naprawdę nie mogę znaleźć porównania specyfikacji technicznych między wersją amerykańską a międzynarodową.
Reply
#2

kupiłem od Amazon ... ale nie wiem, co się różni.
Reply
#3

jnetsix napisał: kupiłem od Amazon ... ale nie wiem, co się różni. jak to kupić? Próbowałem wysłać do proxy, ale to nie pozwala ... bardzo dziwne
Reply
#4

devilcm3 napisał: jak to kupić? Próbowałem wysłać do proxy, ale to nie pozwala ... bardzo dziwne Taobao ma, może równie dobrze stamtąd. Niższe koszty wysyłki. AP jest również MIC.
Reply
#5

pwongkk napisał: Taobao ma, może równie dobrze stamtąd. Niższe koszty wysyłki. AP jest również MIC. ceny taobao droższe w amazonii ceny wersji amerykańskiej wynoszą 190 USD po konwersji. ale w taobao ceny od renomowanych sprzedawców wynoszą 237 USD przed wysyłką ... która jest bardzo bliska lokalnym sprzedawcom sprzedającym 250 USD ... może równie dobrze kupić lokalnie
Reply
#6

Wszyscy także kupili Unifi Security? Czy twardy router?
Reply
#7

evildoctor napisał: Wszyscy także kupili Unifi Security? Czy twardy router? bracie, nie tak daleko w przedsiębiorstwie la.
Reply
#8

devilcm3 napisał: jak to kupić? Próbowałem wysłać do proxy, ale to nie pozwala ... bardzo dziwne Przepraszam za późną odpowiedź, dostałem go przez ezbuy. (Zanim trump zostanie prezydentem) .... SLS sprzedaje 450 USD za wersję AC pro. Oszczędności> 200 USD
Reply
#9

Wersja ac-lr wydaje się być tańsza w ezbuy w porównaniu do Lazady. Zastanawiasz się, czy powinienem dostać lr ($$ 150) czy profesjonalistę (250 USD)
Reply
#10

Różnica * powinna być kanałami. Nie dostaniesz kanału 12 i 13 dla 2,4 GHz Dla 5 GHz, bez DFS. Dobry zakup w Amazon teraz.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)