Budżetowy budżet na gry 1080p w cenie 1000–1100 USD
#1

Cześć, mój przyjaciel chce, żebym zbudował dla niego komputer, ale nie jestem pewien, co jest najbardziej wartościowe dla części z pieniędzmi. Myślałem o coffelake i5, ale nie ma płyty głównej non-z i przeczytałem online, że musi poczekać do lutego 2018 roku. Rozważam ryzen 5 / 7th gen i5 lub 8 i5 (marnowanie pieniędzy na mb, zdobądź dodatkowe 2 rdzenie) Chciał tych części: gt1060 3 gb i 125 / 250ssd. Tylko sam komputer, ma klawiaturę i inne. Pls sugerują kompilację itx i kompilację matx   Pls sugerują części z kwadratu sinim, jeśli to możliwe.
Reply
#2

Brat, myślę, że budżet jest trudny, choć oparty na najnowszej wersji, którą zrobiłem w sierpniu, z Ryzen 5 1500X i Zotac GTX 1060 3 GB. Już hit 1,3k. Teraz, gdy ceny rosną, myślę, że musisz powiedzieć swojemu przyjacielowi, aby przygotował wyższy budżet. Większość części, które już odrabiałem, i kupuję najtaniej z kuponami online.
Reply
#3

jeśli nie biorę kawy moi, sugeruj ryzen ba sprawdź, czy jest jeszcze jakiś promo
Reply
#4

Ah Ken napisał: Brat, myślę, że budżet jest trudny, choć oparty na najnowszej wersji, którą zrobiłem w sierpniu, z Ryzen 5 1500X i Zotac GTX 1060 3 GB. Już hit 1,3k. Teraz, gdy ceny rosną, myślę, że musisz powiedzieć swojemu przyjacielowi, aby przygotował wyższy budżet. Większość części, które już odrabiałem, i kupuję najtaniej z kuponami online. Widzę, co jest najbliższe do 1,1 tys.
Reply
#5

kamipify napisał: jeśli nie biorę kawy moi, sugeruj ryzen ba sprawdź, czy jest jeszcze jakiś promo Która promocja?
Reply
#6

Limjialok napisał: Widzę, co jest najbliższe do 1,1 tys. Szalony sprawca jest teraz baranem. Idź sprawdzić ich ceny.
Reply
#7

Dlaczego co drugi dzień otrzymujesz takie posty z taką samą kwotą budżetu, aby grać w te same gry? Nie można odczytać wątku innego ppl, zbadać abit i zaplanować własną kompilację? Mam tak leniwy meh.
Reply
#8

Limjialok napisał: Cześć, mój przyjaciel chce, żebym zbudował dla niego komputer, ale nie jestem pewien, co jest najbardziej wartościowe dla części z pieniędzmi. Myślałem o coffelake i5, ale nie ma płyty głównej non-z i przeczytałem online, że musi poczekać do lutego 2018 roku. Rozważam ryzen 5 / 7th gen i5 lub 8 i5 (marnowanie pieniędzy na mb, zdobądź dodatkowe 2 rdzenie) Chciał tych części: gt1060 3 gb i 125 / 250ssd. Tylko sam komputer, ma klawiaturę i inne. Pls sugerują kompilację itx i kompilację matx Pls sugerują części z kwadratu sinim, jeśli to możliwe. W jaką grę gra twój przyjaciel? Większość kompilacji tak naprawdę nie musi być naprawdę hardkorowa, chyba że chce przyszłościować swój komputer ah.
Reply
#9

Limjialok napisał: Cześć, mój przyjaciel chce, żebym zbudował dla niego komputer, ale nie jestem pewien, co jest najbardziej wartościowe dla części z pieniędzmi. Myślałem o coffelake i5, ale nie ma płyty głównej non-z i przeczytałem online, że musi poczekać do lutego 2018 roku. Rozważam ryzen 5 / 7th gen i5 lub 8 i5 (marnowanie pieniędzy na mb, zdobądź dodatkowe 2 rdzenie) Chciał tych części: gt1060 3 gb i 125 / 250ssd. Tylko sam komputer, ma klawiaturę i inne. Pls sugerują kompilację itx i kompilację matx Pls sugerują części z kwadratu sinim, jeśli to możliwe. W przypadku używanego systemu lepiej będzie, jeśli ty / twój znajomy opuścisz rynek czyszczenia Powinien być w stanie znaleźć I5 / I7 za około 1100 $ za pomocą GTX10603gb i SSD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)