Częściowa aktualizacja lub pełna aktualizacja
#1

Cześć, ostatnio mój sprzęt ma problem z „niewystarczającą ilością pamięci”, gdy grałem w gry FB i otwierałem kilka chromowanych kart, takich jak youtube. Dzieje się tak również, gdy próbuję grać w gry z otwartym chromem w tle.   Czasami ekran po prostu się zaciemnia i wraca po około minucie.   Poza tym, mój sprzęt nadal działa dobrze z moim oglądaniem filmów na youtube, surfowaniem w sieci, nie-hardkorową grą i kodowaniem wideo (rzadko)   Czy to problem z moim GPU lub niewystarczającą ilością pamięci?   Myślałem o aktualizacji mojego GPU, ale nie jestem pewien, czy mój Mobo sobie z tym poradzi? Ponadto używam pamięci RAM o pojemności 8 GB DDR3 i nie jestem pewien, czy warto przełączać się na pamięć RAM DDR4, ponieważ wymaga to również zmiany mobo   Potrzebuje porady. Dzięki
Reply
#2

eng11658 napisał: Cześć, ostatnio mój sprzęt ma problem z „niewystarczającą ilością pamięci”, gdy grałem w gry FB i otwierałem kilka chromowanych kart, takich jak youtube. Dzieje się tak również, gdy próbuję grać w gry z otwartym chromem w tle. Czasami ekran po prostu się zaciemnia i wraca po około minucie. Poza tym, mój sprzęt nadal działa dobrze z moim oglądaniem filmów na youtube, surfowaniem w sieci, nie-hardkorową grą i kodowaniem wideo (rzadko) Czy to problem z moim GPU lub niewystarczającą ilością pamięci? Myślałem o aktualizacji mojego GPU, ale nie jestem pewien, czy mój Mobo sobie z tym poradzi? Ponadto używam pamięci RAM o pojemności 8 GB DDR3 i nie jestem pewien, czy warto przełączać się na pamięć RAM DDR4, ponieważ wymaga to również zmiany mobo Potrzebuje porady. Dzięki Polecam, abyś spróbował ponownie sformatować swój komputer, aby sprawdzić, czy problem zniknie. Twoje dane po prawej stronie (jeśli są dokładne) nadal są dość mocne. Mam niższe specyfikacje niż ty (ale zamiast tego 1070) nadal możesz grać w pubg bez problemu. Twoja gra w FB nie powinna być problemem. Czy otwierasz wiele zakładek?
Reply
#3

Twój monitor zgaśnie lub niebieski ekran i uruchomi się ponownie? Obie rzeczy są różne
Reply
#4

Chrome to świnia pamięci z wieloma otwartymi kartami. Możesz dodać kolejne 8 GB, powinno to być około 50 do 60 USD. Twój sprzęt jest nadal całkiem niezły i może bez problemu wykonać upgrade GPU. Jednak obecny GPU jest wystarczający dla Twoich wymagań. W każdym razie zmiana GPU nie rozwiąże problemów z pamięcią.
Reply
#5

Banana MilkShake napisał: Twój monitor zgaśnie lub niebieski ekran i uruchomi się ponownie? Oba są różnymi rzeczami Po prostu gasną i ekran powraca później ... Brak niebieskiego ekranu lub restart
Reply
#6

FlipGor napisał: Polecam, abyś spróbował ponownie sformatować swój komputer, aby sprawdzić, czy problem zniknie. Twoje dane po prawej stronie (jeśli są dokładne) nadal są dość mocne. Mam niższe specyfikacje niż ty (ale zamiast tego 1070) nadal możesz grać w pubg bez problemu. Twoja gra w FB nie powinna być problemem. Czy otwierasz wiele zakładek? Hmm nie tylko kolejne 2-3 zakładki ... Hmm, może rozważę ponowne sformatowanie com
Reply
#7

To dziwne, że otwierające się 2 lub 3 karty będą dawać niewystarczający błąd pamięci, ponieważ do tego zadania wystarczy 8 GB pamięci RAM. Powinieneś również sprawdzić, czy są uruchomione inne programy w tle lub procesy w tym samym czasie.
Reply
#8

Czy Twoje okna działają w trybie 32-bitowym? Jeśli tak, to problem polega na tym, że Windows 32-bit odczytuje tylko do 3 GB
Reply
#9

c Menedżer zadań c aplikacje mobilne blokuje twój RAM?
Reply
#10

użyj firefox
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)