Wymagana pomoc Nieprawidłowa konfiguracja IP
#1

Cześć wszystkim, obecnie mam problemy z moim domowym Wi-Fi.   Cierpiał z powodu blackoutu 2 dni temu i od tego czasu boryka się z problemami z nieprawidłową konfiguracją IP. Używam przedłużacza Power Link WPA281 TP i próbowałem zresetować oba urządzenia, ale bezskutecznie. nawet zmienił nazwę sieci. każdy pomysł, jak rozwiązać ten problem?   Nie sądzę, aby problem tkwił w moim komputerze, ponieważ mogę połączyć się z innymi sieciami, a nie z moją siecią domową.   Dziękujemy wszystkim z góry za pomoc.
Reply
#2

Slamdunk napisał: Cześć wszystkim, obecnie mam problemy z moim domowym Wi-Fi. Cierpiał z powodu blackoutu 2 dni temu i od tego czasu boryka się z problemami z nieprawidłową konfiguracją IP. Używam przedłużacza Power Link WPA281 TP i próbowałem zresetować oba urządzenia, ale bezskutecznie. nawet zmienił nazwę sieci. każdy pomysł, jak rozwiązać ten problem? Nie sądzę, aby problem tkwił w moim komputerze, ponieważ mogę połączyć się z innymi sieciami, a nie z moją siecią domową. Dziękujemy wszystkim z góry za pomoc. masz 2 jednostki WPA281? ten rodzaj problemu, musisz rozwiązać / wyizolować poziom według poziomu. - Zacznij od przywrócenia ustawień fabrycznych 1 WPA281, podłącz kabel LAN z tego urządzenia do routera bezprzewodowego. - skonfiguruj jednostkę WPA281 do transmisji sieci WiFi - z komputera z obsługą sieci bezprzewodowej spróbuj połączyć się z tym bezprzewodowym i sprawdź, czy masz połączenie i sygnał internetowy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)