Czy łącze TP Mifi jest dobre?
#1

Jak wyżej,   Biorąc pod uwagę łącze TP, ponieważ oferuje 3-letnią gwarancję i korzystny stosunek ceny do jakości     Mobilne Wi-Fi 3G M5350 - Witamy w TP-LINK lub   Mobilne Wi-Fi 3G M5250 - Witamy w TP-LINK   W zasadzie powinieneś rozważyć Tp-link lub bardziej renomowanego Huawei Mifi?
Reply
#2

komentarze ????????
Reply
#3

Kupiłem TP Link M5250. Dostałem to, bo to nie fanaberie. Huawei są po prostu zbyt drogie i mają funkcje, których tak naprawdę nie potrzebuję. A ponieważ chciałem użyć mojej karty SIM dołączonej do Starhuba z moim wifi ipad, poszedłem z TP Link. Do tej pory działa tak, jak powinno. Konfiguracja jest łatwa, ale przewiduję niewielki problem. Taca na kartę SIM wymaga naklejki, aby utrzymać kartę SIM na swoim miejscu. Nie jest to zwykły telefon komórkowy, w którym wkładasz kartę SIM do tacy, a uchwyt trzyma ją na miejscu. Dostępne są 4 naklejki i mają dokładny kształt karty SIM. Odkąd kupiłem to również w podróży, za każdym razem, gdy kupuję kartę prepaid, prawdopodobnie nie będę mógł ponownie użyć naklejki. Opcja, którą widzę, to przecięcie kawałka taśmy klejącej, gdy zabraknie dostarczonych naklejek. Nie jest to duży problem, ale może być dość kłopotliwy.
Reply
#4

Dziękujemy za komentarze
Reply
#5

Używam Huawei E589 od prawie 2 lat i to jest 4G Mobile Wifi
Reply
#6

blimey napisał: Kupiłem TP Link M5250. Dostałem to, bo to nie fanaberie. Huawei są po prostu zbyt drogie i mają funkcje, których tak naprawdę nie potrzebuję. A ponieważ chciałem użyć mojej karty SIM dołączonej do Starhuba z moim wifi ipad, poszedłem z TP Link. Do tej pory działa tak, jak powinno. Konfiguracja jest łatwa, ale przewiduję niewielki problem. Taca na kartę SIM wymaga naklejki, aby utrzymać kartę SIM na swoim miejscu. Nie jest to zwykły telefon komórkowy, w którym wkładasz kartę SIM do tacy, a uchwyt trzyma ją na miejscu. Dostępne są 4 naklejki i mają dokładny kształt karty SIM. Odkąd kupiłem to również w podróży, za każdym razem, gdy kupuję kartę prepaid, prawdopodobnie nie będę mógł ponownie użyć naklejki. Opcja, którą widzę, to przecięcie kawałka taśmy klejącej, gdy zabraknie dostarczonych naklejek. Nie jest to duży problem, ale może być dość kłopotliwy. M5250 akceptuje mini SIM. Potrzebujesz adaptera (nie jest to taca), ponieważ używasz karty micro lub nano SIM. Jeśli korzystasz z mini karty SIM (która jest nadal dostępna, wystarczy poprosić o odpowiedni rozmiar), a następnie po prostu włożyć ją prosto bez adaptera. Podobnie jak podczas podróży. Wystarczy kupić kartę SIM odpowiedniej wielkości.
Reply
#7

TS, różnica między M5250 a M5350 to tylko wyświetlacz LED na drugim, aby pokazać operatorowi sieci, siłę sygnału itp. Sprzętowo, są identyczne. Jeśli chcesz podstawowy model, wybierz M5250. Może dostać za około 70 USD.
Reply
#8

Huawei jest lepiej znany ze swoich możliwości sieciowych.
Reply
#9

w jakim sensie????
Reply
#10

Jak ten tp-link jest porównywany z tymi, które widzimy na taobao? Widziałem, że niektóre są podobne tylko do sgd20 +.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)