SecondHand Asus (ac68u) kupić czy nie?
#1

Cześć wszystkim, byłbym wdzięczny za twoją radę. Czy powinienem kupić używany asus router rt-ac68u (zakładając, że wszystko działa), który był używany przez 3 lata lub kupić nowy router asus rt-ac66u?   Dzięki!
Reply
#2

Kup używane ac68u, które ma jeszcze gwarancję
Reply
#3

Jeśli różnica cen nie jest ogromna, wolę nowe rzeczy z gwarancją
Reply
#4

SomerandomDude napisał: Cześć wszystkim, byłbym wdzięczny za twoją radę. Czy powinienem kupić używany asus router rt-ac68u (zakładając, że wszystko działa), który był używany przez 3 lata lub kupić nowy router asus rt-ac66u? Dzięki! Powinno być dobrze, ale imho słabą częścią AC68U są anteny. Plastikowy pierścień pęknie, a antena poluzuje się. Sprawdź to najpierw. AC68U powinien mieć jeszcze trochę użytecznego okresu życia, ponieważ Asus ma właśnie dodać nowe funkcje siatki AMAS do swoich routerów, począwszy od AC68U. Mój AC88U z ubiegłego roku jeszcze nie przejął roli mojego głównego routera.
Reply
#5

Może wyszukiwać odnowiony zestaw z neweggg w serwisie eBay. Dostałem AC3100 @ usd99, przesyłka sgd8. Poza opakowaniem ogólnym wszystko wygląda jak nowe. Biegałam przez rok bez żadnych problemów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)