Czy ktoś korzysta z takiej konfiguracji szerokopasmowego łącza światłowodowego?
#1

Czy ktoś używa takiej konfiguracji, aby zaoszczędzić na kosztach i okablowaniu? Czy działa ze wszystkimi dostawcami usług i czy obsługuje do 1000 Mb / s?     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#2

Teoretycznie powinno działać, jeśli linie LAN są Cat 5E lub 6. Moja konfiguracja jest niższa przy użyciu Cat 6 i powinna teoretycznie obsługiwać przepustowość do 10 Gb (jednak należy zmienić przełącznik), gdy jest dostępna na rynku. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#3

Whizzard napisał: Teoretycznie powinno działać, jeśli linie LAN są Cat 5E lub 6. Moja konfiguracja jest niższa przy użyciu Cat 6 i powinna teoretycznie obsługiwać przepustowość do 10 Gb (jednak należy zmienić przełącznik), gdy jest dostępna na rynku. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Wow twój system jest ciężki. Który jest przełącznikiem * do czego służy?
Reply
#4

ducky_88 napisał: Wow twój system jest ciężki. Który jest przełącznikiem * do czego służy? Biały środek to ONT Singtela, a prawy czarny to router Pace A5520N, domyślnie także Singtel. Jest to przełącznik na górze, ponieważ lewy wygląda jak NAS lub jakaś jednostka PC. Przy okazji musi także zmienić router, aby obsługiwał 10 Gb / s, gdy nadejdzie czas, ponieważ router ma port Gigabit zamiast portu 10 Gb (Skąd na razie taki router został zainstalowany w jednostce mieszkalnej?).
Reply
#5

ussr_1991 napisał: Biały środek to ONT Singtela, a prawy czarny to router Pace A5520N, domyślnie także Singtel. Jest to przełącznik na górze, ponieważ lewy wygląda jak NAS lub jakaś jednostka PC. Przy okazji musi także zmienić router, aby obsługiwał 10 Gb / s, gdy nadejdzie czas, ponieważ router ma port Gigabit zamiast portu 10 Gb (Skąd na razie taki router został zainstalowany w jednostce mieszkalnej?). Dzięki za wszystkie informacje. Czy telefon stacjonarny w budynku mieszkalnym może obsługiwać 200 Mb / s?
Reply
#6

ussr_1991 napisał: Biały środek to ONT Singtela, a prawy czarny to router Pace A5520N, domyślnie także Singtel. Jest to przełącznik na górze, ponieważ lewy wygląda jak NAS lub jakaś jednostka PC. Przy okazji musi także zmienić router, aby obsługiwał 10 Gb / s, gdy nadejdzie czas, ponieważ router ma port Gigabit zamiast portu 10 Gb (Skąd na razie taki router został zainstalowany w jednostce mieszkalnej?). dolny lewy to NAS. nie jesteś pewien, czy marka Wat / przełącznik modelu używa?
Reply
#7

ducky_88 napisał: Dzięki za wszystkie informacje. Czy telefon stacjonarny w budynku mieszkalnym może obsługiwać 200 Mb / s? nie powinno być problemu, ponieważ singtel ma już 500 Mb / s. to zależy od routera
Reply
#8

chunlianghere napisał: nie powinno być problemu, ponieważ singtel ma już 500 Mb / s. to zależy od routera Jeśli tak, myślę, że mój router musi znajdować się obok systemu. Początkowo myślałem o skierowaniu routera do mojego pokoju, aby uzyskać lepsze wifi.
Reply
#9

ducky_88 napisał: Wow twój system jest ciężki. Który jest przełącznikiem * do czego służy? Przełącznik jest drugi od góry. To jest jak centrala telefoniczna. Wszystkie różne punkty LAN łączą się z routerem za pomocą przełącznika. Zarządza ruchem ze wszystkich różnych punktów LAN w domu.
Reply
#10

chunlianghere napisał: dolny lewy to NAS. nie jesteś pewien, czy marka Wat / przełącznik modelu używa? Jest to serwer NAS Synology DS411 + II. Jest ze mną już od kilku lat.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)