Okablowanie sieci domowej
#1

ok, zatrzymuję się w 4-pokojowym HDB, ale prędkość internetu w moim pokoju jest przerażająca, nie mogę tego znieść. Czy można więc zatrudnić ludzi, aby przyszli i stworzyli port lub coś, za pomocą którego można podłączyć kabel LAN do połączenia z mojego routera do mojego Com / Console? czy są jakieś inne rozwiązania, które mogę wypróbować
Reply
#2

Tak, możesz znaleźć wykonawcę, który pomoże ci naprawić dom dla sieci LAN.
Reply
#3

dobrze! mniej więcej ile to kosztuje?
Reply
#4

150 za pokój. Szukaj Ayub .. Bardzo dobre wykonanie
Reply
#5

dobrze! bardzo doceniani faceci. to połączenie łączy mnie z nerwami. zmieniony router nadal tak wolno
Reply
#6

TianJin yuan Jeremy napisał: ok! bardzo doceniani faceci. to połączenie łączy mnie z nerwami. zmieniony router nadal jest tak wolny, czy używasz bezprzewodowego lub domowego?
Reply
#7

obecnie używam sieci bezprzewodowej, dk, jeśli najpierw powinienem wypróbować wtyczkę do domu.
Reply
#8

TianJinyuanJeremy napisał: obecnie używam sieci bezprzewodowej, dk, jeśli najpierw powinienem wypróbować wtyczkę do domu. nah oba są gdzieś w tym samym miejscu. jeśli przewody elektryczne hdb są stare jak 10 lat, <homeplug może nie dać lepszej prędkości, a ty zawsze musisz mieć najwyższą prędkość ale wciąż nic nie przebije bezpośredniego okablowania.
Reply
#9

haha prawda! ale okablowanie i inne rzeczy, ale po prostu zastanówcie się, w jaki sposób zostaną ułożone kable i czy będzie to widoczne
Reply
#10

TianJinyuanJeremy napisał: haha prawda! ale okablowanie i inne rzeczy, ale po prostu zastanówcie się, w jaki sposób zostaną ułożone kable i czy będzie to widoczne najprawdopodobniej pójdzie przez trunking, chyba że masz podwieszany sufit, ale nadal musisz zobaczyć, co ma do powiedzenia wykonawca.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)