Konfiguracja sieci w nowym domu
#1

cześć wszystkim   Właśnie dostałem mój 4 pokojowy BTO, wszystkie pokoje mają punkt LAN do podłączenia kabla. Potrzebujesz porady na temat tworzenia sieci domowej.   myślę, aby zdobyć NAS (wszelkie zalecenia?)   Internetowa szansa na zdobycie viewbvest 1 GB, czy powinienem umieścić router w zasilaczu, czy powinienem po prostu umieścić go w swoim pokoju komputerowym?   jakieś rzeczy, które powinienem wziąć pod uwagę?     Z góry dziękuję!
Reply
#2

Znajomość układu domu pomogłaby wyobrazić sobie, jak będzie przebiegał sygnał. Ale punkt poprawki dla punktów Lan w twoim domu powinien znajdować się w obszarze skrzynki zasilającej? Jeśli tak, zaleca się umieszczenie routera w tym miejscu. Powinien tam być także punkt zakończenia włókien.
Reply
#3

Najlepiej umieścić w swoim pokoju dla nas.
Reply
#4

Najprostsza opcja: Router @ power box, porty lan do każdego pokoju. Sygnał Wi-Fi może zostać osłabiony z powodu umieszczenia w pudełku Alternatywny: Router @ 1 portów LAN pokoju, dobre sąsiedztwo sygnału Wi-Fi w pokoju, porty LAN innych pomieszczeń bezużyteczne. Najlepsza opcja : 1 router wewnątrz pudełka, porty LAN do każdego pokoju, wybierz dowolny 1 pokój, umieść punkt dostępu
Reply
#5

Najlepiej byłoby umieścić router w miejscu, które jest centralnym miejscem w mieszkaniu, dzięki czemu można uzyskać dostęp do Wi-Fi w całym mieszkaniu. Ale jak powiedział cstanhwz, układ ułatwiłby to zadanie. cstanhwz napisał: Znajomość układu domu pomogłaby wyobrazić sobie, jak będzie przebiegał sygnał. Ale punkt poprawki dla punktów Lan w twoim domu powinien znajdować się w obszarze skrzynki zasilającej? Jeśli tak, zaleca się umieszczenie routera w tym miejscu. Powinien tam być także punkt zakończenia włókien.
Reply
#6

ranseur napisał: cześć wszystkim Właśnie dostałem mój 4 pokojowy BTO, wszystkie pokoje mają punkt LAN do podłączenia kabla. Potrzebujesz porady na temat tworzenia sieci domowej. myślę, aby zdobyć NAS (wszelkie zalecenia?) Internetowa szansa na zdobycie viewbvest 1 GB, czy powinienem umieścić router w zasilaczu, czy powinienem po prostu umieścić go w swoim pokoju komputerowym? jakieś rzeczy, które powinienem wziąć pod uwagę? Z góry dziękuję! W przypadku NAS należy wziąć pod uwagę te dwie marki Qnap i Synology. Obie są dobrymi markami i mają swoje mocne i słabe strony. Synology ma lepsze oprogramowanie niż Qnap, podczas gdy Qnap ma lepszy sprzęt pod względem pamięci RAM i procesora. Ponieważ jesteś nowy w NAS, możesz rozważyć zakup DS216J z synologii. Możesz wykonać wyszukiwanie google na temat komputera.
Reply
#7

cstanhwz napisał: Znajomość układu domu pomogłaby wyobrazić sobie, jak będzie przebiegał sygnał. Ale punkt poprawki dla punktów Lan w twoim domu powinien znajdować się w obszarze skrzynki zasilającej? Jeśli tak, zaleca się umieszczenie routera w tym miejscu. Powinien tam być także punkt zakończenia włókien. Tak, moje punkty LAN są na polu zasilacza, ale sygnał Wi-Fi z drewnianą pokrywą.
Reply
#8

xonix napisał: Najprostsza opcja: Router @ power box, porty lan do każdego pokoju. Sygnał Wi-Fi może zostać osłabiony z powodu umieszczenia w pudełku Alternatywny: Router @ 1 portów LAN pokoju, dobre sąsiedztwo sygnału Wi-Fi w pokoju, porty LAN innych pomieszczeń bezużyteczne. Najlepsza opcja : 1 router wewnątrz pudełka, porty LAN do każdego pokoju, wybierz dowolny 1 pokój, umieść punkt dostępu Dzięki za opcje! Myślę, że wykonuję najlepszą opcję, ale mój główny router będzie Asus Ac88U, jeśli otrzymam normalny router Linksys jako punkt dostępu, czy będzie jakiś konflikt?
Reply
#9

IknowMystuff napisał: Najlepiej byłoby umieścić router w miejscu, które jest centralnym miejscem w mieszkaniu, dzięki czemu można uzyskać dostęp do Wi-Fi w całym mieszkaniu. Ale jak powiedział cstanhwz, układ ułatwiłby to zadanie. Tak, idealna lokalizacja będzie w centrum, ale słyszałem, że muszę mieć przełącznik w mojej skrzynce zasilania?
Reply
#10

evildoctor napisał: W przypadku NAS należy wziąć pod uwagę te dwie marki Qnap i Synology. Obie są dobrymi markami i mają swoje mocne i słabe strony. Synology ma lepsze oprogramowanie niż Qnap, podczas gdy Qnap ma lepszy sprzęt pod względem pamięci RAM i procesora. Ponieważ jesteś nowy w NAS, możesz rozważyć zakup DS216J z synologii. Możesz wykonać wyszukiwanie google na temat komputera. Hej dzięki za rekomendację! Sprawdzę to!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)