Kompaktowa wersja Ryzena o małej średnicy
#1

Cześć,   Szukasz zaleceń dotyczących kompilacji SFF Ryzen średniej klasy. Nie jest wymagana gra, więc nie jest wymagany dyskretny procesor GPU. Nie znam krajobrazu Ryzen, więc potrzebuję pomocy. Jakiś szybki odczyt daje następujące podstawowe specyfikacje AMD Ryzen 5 2400G Niektóre płyty główne B350 ITX. Prawdopodobnie jeden z następujących: ASUS ROG STRIX B450-I GAMING   Asrock Fatal1ty B450 Gaming-ITX / ac   Gigabyte B450 I AORUS PRO WIFI   MSI B450I GAMING PLUS AC   Pamięć DDR4 2x8 GB Około 400 W lub więcej zasilacza Niektóre przypadki ITX SFF   Mam istniejący dysk SSD 2,5 ", którego używam ponownie.   Jakieś zalecenia?
Reply
#2

Możesz rozważyć B450 zamiast B350. ASRock B450 GAMING ITX / AC (Lazada ma go za 219 USD) ma porty USB 3.1 Gen 2 typu A i C oraz dwuzakresowy ac wifi.
Reply
#3

Koenig168 napisał: Możesz rozważyć B450 zamiast B350. ASRock B450 GAMING ITX / AC (Lazada ma go za 219 USD) ma porty USB 3.1 Gen 2 typu A i C oraz dwuzakresowy ac wifi. Wow wreszcie. To zajęło trochę czasu. Uważaj na wersję Asusa. Ma kartę Realtek WIFI. Mam wersję X470 i to mnie wkurzyło
Reply
#4

Fatfool napisał: Wow wreszcie. To zajęło trochę czasu. Uważaj na wersję Asusa. Ma kartę Realtek WIFI. Mam wersję X470 i to mnie wkurzyło Następnie po prostu zmień kartę. Nie rozumiem, co tu jest najważniejsze.
Reply
#5

Rock-kun napisał: Następnie po prostu zmień kartę. Nie rozumiem, co tu jest najważniejsze. Jeśli chodzi o ceny premium asus, uzyskanie czegoś miernego nie jest naprawdę satysfakcjonujące. Zwłaszcza ten, który poświęca szczególną uwagę temu konkretnemu komponentowi. (np. karta Wi-Fi w tym przypadku) Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#6

Fatfool napisał: Wow wreszcie. To zajęło trochę czasu. Uważaj na wersję Asusa. Ma kartę Realtek WIFI. Mam wersję X470 i to mnie wkurzyło Nie jestem zbytnio zainteresowany WiFi, ponieważ będzie on w sieci LAN, a według strony internetowej Asusa ma Intel GbE.
Reply
#7

Koenig168 napisał: Możesz rozważyć B450 zamiast B350. ASRock B450 GAMING ITX / AC (Lazada ma go za 219 USD) ma porty USB 3.1 Gen 2 typu A i C oraz dwuzakresowy ac wifi. Dzięki. Czy możesz podać link? Szukam go na Lazadzie, ale go nie znalazłem. Czy jest to dostępne tylko w Lazadzie, a nie w Sim Lim? Niezbyt zaznajomieni z uzyskiwaniem procesorów / płyt głównych od Lazady, są tańsi niż pobieranie pakietów z Sim Lim, np. z motywów Tradepac / PC?
Reply
#8

qoo10 ma 20 off 100 tmr. dobry czas, aby uzyskać 20% każdej części komputera
Reply
#9

Rock-kun napisał: Następnie po prostu zmień kartę. Nie rozumiem, co tu jest najważniejsze. Płacisz za coś i to nie działa prawidłowo. Producent wycenił, ale nie przekazał Ci oszczędności. Rozwidlasz więcej gotówki, aby to naprawić. Wydaje się, że to wystarczający powód
Reply
#10

Galapogos napisał: Dzięki. Czy możesz podać link? Szukam go na Lazadzie, ale go nie znalazłem. Czy jest to dostępne tylko w Lazadzie, a nie w Sim Lim? Niezbyt zaznajomieni z uzyskiwaniem procesorów / płyt głównych od Lazady, są tańsi niż pobieranie pakietów z Sim Lim, np. z motywów Tradepac / PC? Cześć, link zgodnie z żądaniem. https://www.lazada.sg/products/asroc...zkZ82&search=1 Nie widziałem tego w cennikach TradePac / PC Themes, tylko w starszej wersji B350. W każdym razie nie sądzę, aby różnica cen była znacząca w obu przypadkach. W przypadku Lazady możesz użyć kodów rabatowych, takich jak SCBEST (25 off 250 min wydatki, karta kredytowa SCB) i 5% rabatu, jeśli masz LiveUp.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)