gdzie zainstalować otwartą sieć
#1

Hej! Chcesz zapytać wszystkich sexperów tam ...   ponieważ wkrótce instaluję otwartą sieć dla mojego miejsca, czy jest jakiś powód, dla którego prawie zawsze jest umieszczony obok telewizora? Smart TV korzysta z Wi-Fi? więc technicznie nie musi być blisko telewizora?     z góry dziękuję....
Reply
#2

Połączenie przewodowe jest zawsze lepsze niż Wi-Fi. Urządzenie OpenNet nie musi znajdować się obok telewizora, ale będziesz musiał uruchomić kabel do routera.
Reply
#3

w środku domu
Reply
#4

Jeśli masz dobre połączenie z trunkingiem działającym w całym domu, zasugeruj instalację 1. Lokalizacja dobra dla zasięgu Wi-Fi 2. Ma źródło zasilania Obok telewizora jest śmieci. lol. Dom moich rodziców zrobiłam tat. Kiedy dostałam nowy dom, port jest obok moich drzwi LOL.
Reply
#5

Nowsze mieszkania będą miały szafę w pobliżu drzwi z panelem krosowym i domyślnie TP jest już tam zainstalowana. Jeśli twoje mieszkanie jest nowe, ale nie tak nowe, zawsze możesz poprosić Netlink Trust o zainstalowanie TP w szafie narzędziowej. Wtedy ONT i przełącznik mogą znajdować się w szafie. Dla pokoi z bezpośrednim połączeniem np. gabinet z komputerem podłączonym za pomocą kabla Cat 6 lub sypialni lub salonu z Singtelem lub pudełkiem Starhub podłączonym kablem Cat 6, wystarczy upewnić się, że porty RJ45 znajdują się w pobliżu komputera PC / telewizora. W większości płaskich układów salon jest prawdopodobnie najbardziej centralną lokalizacją twojego domu, więc może mieć tam drugi port ethernetowy i podłączyć do niego router. W ten sposób sygnały wifi powinny dotrzeć do większości części domu. Powiedziałem mojemu projektantowi, że chcę mieć 2 porty RJ45 na mojej konsoli telewizyjnej. Jeden port RJ45 łączy się z moim routerem, a drugi jest w stanie gotowości, gdy w przyszłości przełączę się na Singtel TV, a następnie skrzynka Singtel TV połączy się z innym portem RJ45.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)