Jaki jest sens serii Coffee B H B w Sg?
#1

Nie zrozumcie mnie źle, jestem jednym z tych, którzy czekali na budżetową serię H B przed modernizacją mojego starego haswell i5 4570 (nie jestem pewien, czy warto go uaktualnić) Z tego co wiem, deska do kawy z serii B H została wydana 2 dni temu, a karuzela ma te pricinf i etc, ale cennik cybermind, pctheme i etc nie jest jeszcze aktualizowany. Serie B H kosztują od 125 do 250 dolarów, podczas gdy seria Z kosztuje 149 - $ xxx). Więc moje pytanie brzmi: czy nie lepiej wydać dodatkowe 20-30 dolarów, aby uzyskać Z, ponieważ seria Z oferuje lepsze komponenty i wbudowane w mobo? Chyba, że brakuje mi czegoś, co mobo z serii H B może wynosić nawet 100 dolarów
Reply
#2

Limjialok napisał: Nie zrozumcie mnie źle, jestem jednym z tych, którzy czekali na budżetową serię H B przed modernizacją mojego starego haswell i5 4570 (nie jestem pewien, czy warto go uaktualnić) Z tego co wiem, deska do kawy z serii B H została wydana 2 dni temu, a karuzela ma te pricinf i etc, ale cennik cybermind, pctheme i etc nie został jeszcze uaktualniony. Serie B H kosztują od 125 do 250 USD, podczas gdy seria Z kosztuje 145- x xxx USD. Więc moje pytanie brzmi: czy nie lepiej wydać dodatkowe 30 USD, aby uzyskać Z, ponieważ seria Z oferuje lepsze komponenty i wbudowane w mobo? Chyba, że brakuje mi czegoś, co mobo z serii H B może wynosić nawet 100 dolarów skąd masz serię Z za 145 USD? Szukam jednego.
Reply
#3

tak nie ma sensu
Reply
#4

Nie wszystkie serie Z są takie same. Tańsze płyty prawdopodobnie będą również korzystały z tańszych komponentów. Ogólnie zgadzam się z tobą. Z dostępnymi tańszymi MB serii Z, nie widzę sensu serii B, H, chyba że MB są znacznie tańsze.
Reply
#5

Zgadzam się ... naprawdę nie widzę sensu
Reply
#6

Limjialok napisał: Więc moje pytanie brzmi: czy nie lepiej wydać dodatkowe 30 USD, aby uzyskać Z, ponieważ seria Z oferuje lepsze komponenty i wbudowane w mobo?
Reply
#7

Między seriami Z i H różnica w cenie jest minimalna, ponieważ różnica w specyfikacjach jest również minimalna. Większość producentów płyt ma tendencję do tworzenia płyt z serii H o średniej i wysokiej jakości, które również są drogie. Mam jedno spostrzeżenie, że ceny płyt głównych są również na wysokim poziomie. Może to również podważyć wartość zakupu tych rzekomo budżetowych płyt głównych.
Reply
#8

gld998 napisał: skąd masz serię Z za 145 USD? Szukam jednego. Popełniłem niewielki błąd, ale cybermind sprzedał MSI Z370-A-PRO za 149 dolarów, gdy został dołączony do i5 8600k. Ale mój punkt widzenia jest nadal aktualny
Reply
#9

Law Ark napisał: Przepraszam, czy nie jest lepsza wersja z serii Z? Przynajmniej dlatego czytam i rozumiem, może źle się z tym zapoznałem! Czytałem o Internecie, że seria Z oferuje lepszą budowę, lepsze zarządzanie ciepłem vram i inne małe rzeczy, o których zapomniałem, ponieważ pozwalają na przeoczenie.
Reply
#10

Cóż, wydaj dodatkowe, aby móc OC swoich baranów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)