Potrzebuję pomocy / opinii na moim urządzeniu do gier
#1

Drodzy wszyscy ... Jestem w trakcie budowania platformy do gier i będę wymagał pewnych opinii i sugestii. Oto części, które obecnie mam:   GPU: MSI RTX 2080 ti Gaming X Trio RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB ddr4-3200 AIO: Corsair H115i Pro Pamięć: 2 x SSD Samsung 850 Evo 500 GB, 1 x Samsung 960 Evo 1 TB SSD, 1 x Samsung 970 Evo m2 NVMe 250 GB dla systemu operacyjnego Obudowa: Phanteks Evolv X Monitor: Acer Predator X34A   W tej chwili oczekuję MOBO, CPU i PSU. Czy dla czystej gry potrzebuję i9-9900k, czy i7-9700k wystarczy? Prawdopodobnie szukam płyty głównej Z390 MPG Gaming Pro firmy MSI. Ponadto, PSU wystarcza na moją kompilację 750w, zważywszy na to, że zostanie wykonane przetaktowywanie. Będę patrzył na Corsair RMx 750 W lub Seasonic's focus plus. Doceń wszystkie odpowiedzi i sugestie guru tutaj, dziękuję!
Reply
#2

9900k jest bardzo drogie. Możesz nawet zejść niżej, czterordzeniowy 8-wątek lub 6/12 jest dla ciebie lepszy. Jedyną zaletą nowego i9 jest to, że używają lutowia, a nie wklejają. 750w wystarczy.
Reply
#3

jeśli masz budżet na 9900 K, po prostu idź do niego i nie oglądaj się za siebie
Reply
#4

650 W działa dobrze na moim 2700X OCed + 1080ti, aby uzyskać grubość
Reply
#5

Dziękujemy za opinie i sugestie do tej pory. Opierając się na odpowiedziach, zamierzam zamówić MOBO i zasilacz 750W, może poprosić sklep o rezerwację i9-9900K i i7-9700K i przyjrzeć się testom porównawczym gier w czwartek przed podjęciem decyzji. Jeśli przyjrzymy się cenom z bizgram, różnica w 2 procesorach wynosi około 200 dolarów, więc będziemy musieli sprawdzić, o ile lepsze tytuły AAA zachowują się na i9 haha ..
Reply
#6

MakiMaki napisał: Dziękujemy za opinie i sugestie do tej pory. Opierając się na odpowiedziach, zamierzam zamówić MOBO i zasilacz 750W, może poprosić sklep o rezerwację i9-9900K i i7-9700K i przyjrzeć się testom porównawczym gier w czwartek przed podjęciem decyzji. Jeśli przyjrzymy się cenom z bizgram, różnica w 2 procesorach wynosi około 200 dolarów, więc będziemy musieli sprawdzić, o ile lepsze tytuły AAA zachowują się na i9 haha .. Pojemność 8700K wystarczyłaby do gry w bhp. Nie wspominając o piekle dużo tańszym niż 9700k / 9900k. Ceny nowych chipów są zawsze cholernie strome i zawyżone. Nie zobaczysz zbyt wiele z 9-tego top-endu, chyba że robisz poważny over-clocking lub pracę. Gry = / = poważna praca.
Reply
#7

Musisz dokładnie przyjrzeć się testom wydajności 3440x1440. Szczerze mówiąc, jest to więcej związane z GPU niż związane z CPU, a poprzednie testy zwykle nie wykazały żadnej różnicy między AMD a Intelem w wielu układach, ponieważ GPU było wąskim gardłem. W przypadku testów procesora zwykle ustawiają one najniższą rozdzielczość i najniższą jakość, aby wyeliminować GPU jako wąskie gardło.
Reply
#8

narkizy napisał: Pojemność 8700K wystarczyłaby do gry w bhp. Nie wspominając o piekle dużo tańszym niż 9700k / 9900k. Ceny nowych chipów są zawsze cholernie strome i zawyżone. Nie zobaczysz zbyt wiele z 9-tego top-endu, chyba że robisz poważny over-clocking lub pracę. Gry = / = poważna praca. Dzięki za sugestię ... teraz, gdy ceny są prawdopodobnie za i7-9700k, wydaje się być całkiem podobne do i7-8700k ... będzie patrzył na benchmarki w ten czwartek, bo jestem pewien, że wiele jest wciąż niezdecydowanych, jeśli 6c / 12t lub 8c / 8c bez hiperwątkowości będą lepsze do grania szczególnie .. 😂
Reply
#9

Rashkae napisał: Musisz dokładnie przyjrzeć się testom wydajności 3440x1440. Szczerze mówiąc, jest to więcej związane z GPU niż związane z CPU, a poprzednie testy zwykle nie wykazały żadnej różnicy między AMD a Intelem w wielu układach, ponieważ GPU było wąskim gardłem. W przypadku testów procesora zwykle ustawiają one najniższą rozdzielczość i najniższą jakość, aby wyeliminować GPU jako wąskie gardło. Dziękuję ... 3440 x 1440 testów jest rzadkością, szczególnie w dniu pierwszego wydania 😪 ... będzie na pewno uważać ... ale mam wrażenie, że różnica między i7-8700K a i7-9700K ma być minimal .. nawet chip i9 nie poprawi fps skokami z obecnymi grami.
Reply
#10

MakiMaki napisał: Dzięki za sugestię ... teraz, gdy ceny są prawdopodobnie za i7-9700k, wydaje się być całkiem podobne do i7-8700k ... będzie patrzył na benchmarki w ten czwartek, bo jestem pewien, że wiele jest wciąż niezdecydowanych, jeśli 6c / 12t lub 8c / 8c bez hiperwątkowości będą lepsze do grania szczególnie .. 😂 Wow, masz rację, paiseh. Jeśli to jest przypadek, to przyszłe z 9700 tys. Poprawa wydajności w grach i tak powinna być minimalna. Gry są bardziej zależne od GPU.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)