Zalecenie zastąpienia Singtel Modem / Router
#1

Cześć wszystkim,   Jestem bardzo sfrustrowany z powodu mojego modemu / routera Singtel Pace, który ciągle się restartuje i traci połączenie, więc mogę polecić kompatybilny router wyłączony z półki do wymiany? Nadal Asus jest najlepszy?
Reply
#2

Nowsze modele Asusa, Linksys, Dlink i TPLink powinny działać (z obsługą VLan). Możesz wybrać jeden w zależności od budżetu. Powinieneś przeczytać komentarze różnych modeli tutaj i zobaczyć, jakie są problemy z każdym modelem. A jeśli możesz zaakceptować model, który chcesz kupić.
Reply
#3

Gr3yham3 napisał: Cześć wszystkim, Jestem bardzo sfrustrowany z powodu mojego modemu / routera Singtel Pace, który ciągle się restartuje i traci połączenie, więc mogę polecić kompatybilny router wyłączony z półki do wymiany? Nadal Asus jest najlepszy? Cześć Gr3yham3, Jaki jest model modemu / routera pace? Możesz zadzwonić na naszą infolinię pod numerem 1688, aby uzyskać dostęp do naszego działu pomocy technicznej. Dzięki.
Reply
#4

Singtel napisał: Cześć Gr3yham3, Jaki jest model modemu / routera pace? Możesz zadzwonić na naszą infolinię pod numerem 1688, aby uzyskać dostęp do naszego działu pomocy technicznej. Dzięki. myślę, że to 5520 .. e czarny ... zadzwoniliśmy 2 tygodnie temu, ale zanim spadł technik, problem sam się rozwiązał ... teraz wrócił jest trudny do załatwienia problemu, ponieważ czasami będzie działać dobrze przez cały dzień, n spowoduje problemy w nocy lub następnego ranka, kiedy to się zresetuje, połączenie internetowe zostanie utracone lub dioda LED zasilania będzie migać, wskazując, że jest przeprowadzanie kontroli wewnętrznej
Reply
#5

cstanhwz napisał: Nowsze modele Asusa, Linksys, Dlink i TPLink powinny działać (z obsługą VLan). Możesz wybrać jeden w zależności od budżetu. Powinieneś przeczytać komentarze różnych modeli tutaj i zobaczyć, jakie są problemy z każdym modelem. A jeśli możesz zaakceptować model, który chcesz kupić. jeśli asus, 56U będzie najbardziej budżetową opcją?
Reply
#6

Gr3yham3 napisał: jeśli asus, 56U będzie najbardziej budżetową opcją? Cóż, zależy od urządzenia i prędkości połączenia internetowego, najlepiej uzyskać Asus AC1200G + lub AC56u
Reply
#7

Gr3yham3 napisał: myślę, że to 5520 .. e czarny ... zadzwoniliśmy 2 tygodnie temu, ale zanim spadł technik, problem sam się rozwiązał ... teraz wrócił jest trudny do załatwienia problemu, ponieważ czasami będzie działać dobrze przez cały dzień, n spowoduje problemy w nocy lub następnego ranka, kiedy to się zresetuje, połączenie internetowe zostanie utracone lub dioda LED zasilania będzie migać, wskazując, że jest przeprowadzanie kontroli wewnętrznej Cześć Gr3yham3, Pace 5520 to dość stary model i zakładamy, że obecnie nie masz umowy? Gwarancja routera, która pozwala na wymianę wadliwego routera, ma zastosowanie wyłącznie do klientów objętych umową. Zalecamy skontaktowanie się z technicznym biurem pomocy w celu uzyskania dalszej pomocy. Dzięki.
Reply
#8

Singtel napisał: Cześć Gr3yham3, Pace 5520 to dość stary model i zakładamy, że obecnie nie masz umowy? Gwarancja routera, która pozwala na wymianę wadliwego routera, ma zastosowanie wyłącznie do klientów objętych umową. Zalecamy skontaktowanie się z technicznym biurem pomocy w celu uzyskania dalszej pomocy. Dzięki. Cóż, właśnie cofnąłem się o 3 miesiące, wierzę. CSO w telefonie powiedział, że wyślą mi list do wymiany na nowy modem, ale ten list nigdy nie przyszedł ......
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: Cóż, zależy od urządzenia i prędkości połączenia internetowego, najlepiej uzyskać Asus AC1200G + lub AC56u mój plan jest teraz 500mpbs myślę ..
Reply
#10

Gr3yham3 napisał: Cóż, właśnie cofnąłem się o 3 miesiące, wierzę. CSO w telefonie powiedział, że wyślą mi list do wymiany na nowy modem, ale ten list nigdy nie przyszedł ...... Może możesz upuścić Singtela na hwz i sprawdzić, czy może on pomóc ci trochę przyspieszyć? Router rytmu już jest prehistoryczny. Niemniej jednak, jeśli szukasz dobrego routera dostępu bezprzewodowego, być może spojrzysz na asus ac5300, linksys ea9500, tplink c3200 i wiele innych modeli. Modele wymienione powyżej są powszechnie dostępne w modelach hwz i są inne modele, które są kompatybilne z szerokopasmowym singtelem, ale tylko nieco niżej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)