Singnet 200 Mb / s po 31,90 USD
#1

Niedawno otrzymałem mailing od Singneta, aby uaktualnić ADSL do 200 Mb / s za 31,90 miesięcznie .. z dwupasmowym routerem ... czy powinienem wskoczyć do tego?   Ale widząc, że M1 oferuje 1 Gb / s na 39 ... zastanawiam się, czy zamiast tego powinienem to zrobić?
Reply
#2

kinderjoy napisał: Niedawno otrzymałem mailing od Singneta, aby uaktualnić ADSL do 200 Mb / s za 31,90 miesięcznie .. z dwupasmowym routerem ... czy powinienem wskoczyć do tego? Ale widząc, że M1 oferuje 1 Gb / s na 39 ... zastanawiam się, czy zamiast tego powinienem to zrobić? Wiele osób nie zauważyło, co reklamuje telco, może nie być konieczne uzyskanie prędkości dostępu 1 Gb / s i jest ona poddana wielu różnym czynnikom.
Reply
#3

Możesz porównać typową prędkość podaną przez singtel i m1 na swoich stronach internetowych.
Reply
#4

Dzięki ... to pomocne informacje! Zgaduję, że będę trzymał się oferty 200 Mbps Singtela, a potem ... przetrwałem bardzo dobrze z połączeniem 15 Mb / s! Tak, dwupasmowy router będzie lepszy niż mój modem 2wire, prawda? Czasami prędkości na urządzeniach bezprzewodowych spowalniają indeksowanie podczas pobierania plików na moim laptopie. Zakładam, że ta 31,90 $ to dobra oferta i że nie powinienem prosić o nic więcej od Singtela?
Reply
#5

Za ten plan trzeba zapłacić 220 $ za ONT! Poszedłem z kolegą do sklepu Bedok Mall SingTel, żeby zapytać o rzecz ONT zeszłej nocy i to była odpowiedź.
Reply
#6

jtjt00 napisał: Za ten plan trzeba zapłacić 220 $ za ONT! To jest nowe. Nie słyszałem płacenia za ONT. Słyszałem jednak o zapłaceniu 220 USD za zainstalowanie TP, jeśli początkowa oferta bezpłatnej instalacji nie została zaakceptowana przez właściciela domu, a zatem w adresie zamieszkania nie ma TP. Sugeruję, aby TS sprawdził bezpośrednio u ST, jakie opłaty, ukryte lub w inny sposób nie określone, muszą zapłacić. Powinien prosić o wiele więcej, zwłaszcza w tym momencie aktualizacji (podpisanie nowej umowy). Zapytaj, a otrzymasz, nie pytaj i nie rób tego. To jest smutna prawda. Nie ma znaczenia, że otrzymujesz specjalną cenę, chcą, żebyś ją zaktualizował, prawda? Sprawdź, czy otrzymujesz standardy jak wszyscy: 1) Bezpłatna instalacja TP (jeśli jeszcze nie została zainstalowana) 1) Wszelkie wolne miesiące 1a) Sprawdź, czy 31,90 USD nie jest ich „kreatywnym” obliczeniem „teoretycznej” opłaty miesięcznej po uwzględnieniu wolnych miesięcy. Ten jest bardzo mylący. 2) Czy router dwuzakresowy to 7003AC? 3) Darmowa instalacja routera 4) Wolna linia domowa 5) Bezpłatne 10GB Store and Share 6) Zniżka na plan mobilny 7) itd. (Może jakieś nowe opłaty nigdy wcześniej nie słyszane)
Reply
#7

Szczekać. Jest do 1 Gb / s, a nie 1 Gb / s. melvinchen napisał: Wiele osób nie zauważyło, co reklamuje telco, może nie być konieczne uzyskanie prędkości dostępu 1 Gb / s i jest ona poddana wielu różnym czynnikom.
Reply
#8

wciąż jestem dobry z moim 25mbps. Wygląda na to, że ustawi się więcej światłowodów. Bardziej problematyczne, problemy ze stabilnością połączeń itp. kinderjoy napisał: Dzięki ... to pomocne informacje! Zgaduję, że będę trzymał się oferty 200 Mbps Singtela, a potem ... przetrwałem bardzo dobrze z połączeniem 15 Mb / s! Tak, dwupasmowy router będzie lepszy niż mój modem 2wire, prawda? Czasami prędkości na urządzeniach bezprzewodowych spowalniają indeksowanie podczas pobierania plików na moim laptopie. Zakładam, że ta 31,90 $ to dobra oferta i że nie powinienem prosić o nic więcej od Singtela?
Reply
#9

Jeśli przestawiłeś się z połączenia modemowego na ADSL, wiesz, że sensowne jest podjęcie wysiłku, aby przejść do światłowodu. Ponieważ usługi zużywają więcej przepustowości, sensowne jest przejście na łącza szerokopasmowe o wyższej prędkości. 220 USD brzmi jak opłaty Opennet za HDB. A podczas promocji imprez niektóre z tych opłat zostają zniesione. PC Show ma rację w przyszłym miesiącu?
Reply
#10

Mailer singtel nie zawierał ONT w planie 31,90. Jednak ONT jest uwzględniony w planie 50,00 1 GB / s.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)