Klinika Hardware
#1

Cześć chłopaki,   Mam zamiar dostać mechaniczną klawiaturę , ale nie wiem , który do zdobycia. I przede wszystkim grać w FPS / RTS / SIM lotu Proszę doradź...   Moje wymagania   1. Brak programowalne / dodatkowe przyciski znajdujące się po lewej stronie klawiatury   2. Duży przycisk Backspace   3. Podświetlany -opcjonalny (jeśli mają . Trzeba on / off łatwo)   4. Budżet 100-150   5. Musi mieć klawisz Windows ( klawisz z logo okno między lewym CTL n ALT.
Reply
#2

blade81 napisał: Cześć chłopaki, Mam zamiar dostać mechaniczną klawiaturę , ale nie wiem , który do zdobycia. I przede wszystkim grać w FPS / RTS / SIM lotu Proszę doradź... Moje wymagania 1. Brak programowalne / dodatkowe przyciski znajdujące się po lewej stronie klawiatury 2. Duży przycisk Backspace 3. Podświetlany -opcjonalny (jeśli mają . Trzeba on / off łatwo) 4. Budżet 100-150 5. Musi mieć klawisz Windows ( klawisz z logo okno między lewym CTL n ALT. Budżet zbyt mała dla prawidłowego klawiaturę mechaniczną. Wystarczy dostać filco lub topre klawiaturę
Reply
#3

Klawiatura mechaniczna składa się z tym ..... przełączniki przełączniki mx wiśni .... brązowe vs red vs niebieski. preferencje różni zależy od upodobań osoby
Reply
#4

gld998 napisał: Budżet zbyt mała dla prawidłowego klawiaturę mechaniczną. Wystarczy dostać filco lub topre klawiaturę ile dla prawidłowego klawiaturze mech ??
Reply
#5

Apex M800 to jednak być dobre ... nie masz budżetu. Smutny. Edit : Oj nie widzę żadnego programowalny klawisz na lewo ... Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#6

Holy 150 budżet na klawiaturze nadal nie na tyle ... ile patrzymy ? 300 ??
Reply
#7

blade81 napisał: Holy 150 budżet na klawiaturze nadal nie na tyle ... ile patrzymy ? 300 ?? Najbardziej mech cena klawiatury oscylować wokół 100 do 250 .. max 300 ... nie wiem, czy mam 500 Klawiatura ....
Reply
#8

Chodzi o to, programowalne przyciski klawiatury mechaniczne sama Dont są tanie. Zazwyczaj najbardziej , że widziałem to 180 $ r .
Reply
#9

Rosewill V1 lub V2 RK9000 Niebieskie przełączniki, jeśli można je znaleźć
Reply
#10

Jeśli nie przeszkadza ci brzydki patrząc jeden, Cybermind sprzedaje jeden na 129 myślę. Cherry przełącza jeśli nie jestem zła , niebieski i czerwony dostępne . W przeciwnym razie , wcześniej ekstremalne rozwiązania sprzedawał Ducky do 99. Nie wiem, czy jeszcze . Albo można spróbować Z. ThermalTake Poseidon używam , że teraz i do tej pory tak dobrze. Brak przełączniki cherry ale 5 rok gwarancji dla systemów konwergentnych . Choć niektórzy skarżą się, że klucze się powtórzyć po jakimś czasie . Podświetlenie trzeba ręcznie wyłączyć każdym razem, gdy na komputerze choć. Dla mnie umieścić trochę taśmy ALU pod klawisze więc światło może już nie prześwitywać. Sprzedawane w tecdrome za jedyne 114 gotówce. W przeciwnym razie , proponuję wybulić 30 dolarów więcej i uzyskać Filco . Jednak nie zrobić założenie, że będzie ona trwać czas życia ... Mój Filco zepsute po 4 latach
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)