Przepustowość przepustowości ISP
#1

Ostatni raz na singtel nie cierpię na takie problemy. Prędkość torrenta DL jest dobra, może trafić 2-3 Mb / s. Ostatnio zmieniłem na M1, przepustnica do momentu, gdy moja prędkość DL będzie równa tylko w Kb / s, nawet jeśli na 200 Mbps   Korzystanie z FTP lub pobierania HTTP z seedboxa jest również ograniczone, mimo że ustawiłem szyfrowanie / SFTP. Jakieś inne rozwiązania?
Reply
#2

Imperado napisał: Ostatni raz na singtel nie cierpię na takie problemy. Prędkość torrenta DL jest dobra, może trafić 2-3 Mb / s. Ostatnio zmieniłem na M1, przepustnica do momentu, gdy moja prędkość DL będzie równa tylko w Kb / s, nawet jeśli na 200 Mbps Korzystanie z FTP lub pobierania HTTP z seedboxa jest również ograniczone, mimo że ustawiłem szyfrowanie / SFTP. Jakieś inne rozwiązania? prędkość torrenta zależy od jakości siewników. Jestem także na planie M1 200 Mb / s, a mój sporadyczny torrent może osiągnąć 10-12 Mb / s (tj. 80 do 96 Mb / s). Wypróbuj speedtest.net i sprawdź, czy zbliżasz się do pobierania 200 Mb / s. Jeśli nie dostaniesz niczego blisko, problemem może być twoja sieć.
Reply
#3

stay8899 napisał: prędkość torrenta zależy od jakości siewników. Jestem także na planie M1 200 Mb / s, a mój sporadyczny torrent może osiągnąć 10-12 Mb / s (tj. 80 do 96 Mb / s). Wypróbuj speedtest.net i sprawdź, czy zbliżasz się do pobierania 200 Mb / s. Jeśli nie dostaniesz niczego blisko, problemem może być twoja sieć. Mogę uzyskać reklamowaną prędkość na testach prędkości. Rozumiem zalążki rzeczy, ale prywatny torrent ... i poza tym, mogę uzyskać dobrą szybkość przy użyciu seedboxa podczas używania mojego własnego torrenta w tym samym czasie .. Nie mogę przekazać 2 Mb / s od czasu zmiany na m1
Reply
#4

Pomoc post torrent u test ...
Reply
#5

Imperado napisał: Mogę uzyskać reklamowaną prędkość na testach prędkości. Rozumiem zalążki rzeczy, ale prywatny torrent ... i poza tym, mogę uzyskać dobrą szybkość przy użyciu seedboxa podczas używania mojego własnego torrenta w tym samym czasie .. Nie mogę przekazać 2 Mb / s od czasu zmiany na m1 Qn: Czy konfiguracja sieci odbywa się za pomocą jednego routera lub wielu routerów? Natknąłem się na przypadek ze słabą prędkością torrenta, co było wynikiem 2 routerów w tej samej sieci. Nie jestem pewien, czy ma to zastosowanie tutaj. Gdzie jest lokalizacja twojego seedboxa? Czy próbowałeś speedtest na zdalnym serwerze (bliżej lokalizacji twojego seedboxa) jako proxy, aby sprawdzić, czy prędkość M1 jest akceptowalna? Na koniec sprawdź za pomocą M1
Reply
#6

stay8899 napisał: Qn: Czy konfiguracja sieci odbywa się za pomocą jednego routera lub wielu routerów? Natknąłem się na przypadek ze słabą prędkością torrenta, co było wynikiem 2 routerów w tej samej sieci. Nie jestem pewien, czy ma to zastosowanie tutaj. Gdzie jest lokalizacja twojego seedboxa? Czy próbowałeś speedtest na zdalnym serwerze (bliżej lokalizacji twojego seedboxa) jako proxy, aby sprawdzić, czy prędkość M1 jest akceptowalna? Na koniec sprawdź za pomocą M1 Poprawny. Zrozum wiele osób M1 korzystających z seedboxa. Nie może być każdy, kto ma problem lub wiele skarg już tutaj.
Reply
#7

Cóż, to po prostu zdrowy rozsądek, że jeśli M1 nie może obsłużyć seedbox, to zamknąłby się dawno temu. Tak długo nie będzie na rynku.
Reply
#8

Henry Ng napisał: Cóż, to po prostu zdrowy rozsądek, że jeśli M1 nie może obsłużyć seedbox, to zamknąłby się dawno temu. Tak długo nie będzie na rynku. thetnee83 napisał: jeśli musisz zapłacić za seedbox, może równie dobrze zapłacić różnicę cen dla dostawców usług internetowych, którzy nie dławią prawa Zgodzić się. po prostu nie używaj M1 i znajdź dostawcę, który zapewni Ci lepsze wrażenia? chyba że mówisz, że wcześniej przełączyłeś się na wszystkie. Och, tak przy okazji, jak zdefiniujesz maksymalną prędkość? lokalnie lub na arenie międzynarodowej?
Reply
#9

Szerokopasmowy światłowód MyRepublic jest całkiem dobry. Używałem go przez prawie 2 lata i zawsze bardzo dobra prędkość. Max, którego widziałem, wynosił 4 mb / s.
Reply
#10

Prędkość pobierania torrentów TS jest w kb / s, nie sądzę, by była wynikiem dławienia. Pomyśl, że to bardziej jego konfiguracja sieci / komputerów. Nie dużo torrentuję, ale moje sporadyczne torrenty, zarówno publiczne, jak i prywatne, uzyskują drobny dobry wynik (w MB / s).
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)