Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DIY PC build [Need Advice]
#1

Cześć wszystkim, jako pierwszy budowniczy majsterkowiczów, potrzebuję pomocy w tym zakresie.   Ze względu na pewne okoliczności będę próbował budować przy użyciu używanego przypadku In Win 805 Infinity. Zostało mi dane.   Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Jako ktoś, kto wcześniej zbudował komputer osobisty, ta sprawa wygląda przerażająco !! wygląda krucho jak diabli.   więc szukam czegoś, co przetrwa około 5 lat. głównym dniem tygodnia będzie surfowanie / strumieniowanie na chromie   dla gier jestem głównie na waniliowym skyrimie i zamierzam zbierać nier automaty i deus z ludzkości.   1080 gier, wystarczy średnie i wysokie ustawienie grafiki.   czy mógłbym stworzyć coś porządnego z budżetem 1,2 tys. chętny do wypróbowania AMD ryzen, jeśli jest bardziej opłacalny.
Reply
#2

Procesor MOBO +: ASUS Prime B350-PLUS + AMD Ryzen 5 1600 488 USD RAM: Corsair Vengeance LPX 2666 MHz 2x8 GB AMD z certyfikatem 212 USD PSU: EVGA GD 550W 109 USD SSD: OCZ TL100 120 GB 85 USD Dysk twardy: Toshiba 1 TB 63 USD GPU: Zotac GTX 1060 3 GB AMP 289 USD za pośrednictwem Lazada po 30 USD zniżki za pomocą standardowej karty kredytowej z rabatem. Sprzedawane przez Firdouse Electronics. OS: Windows 10 Home (11 USD za karuzelę) RAZEM: 1257 USD przed rabatem w sklepie Ceny podane z motywu PC lub podane inaczej. Nikt nie może obiecać, że potrwa 5 lat. To twoje szczęście to determinuje. Miłego budowania
Reply
#3

To bardzo ładna sprawa
Reply
#4

singupingu napisał: Procesor MOBO +: ASUS Prime B350-PLUS + AMD Ryzen 5 1600 488 USD RAM: Corsair Vengeance LPX 2666 MHz 2x8 GB AMD z certyfikatem 212 USD PSU: EVGA GD 550W 109 USD SSD: OCZ TL100 120 GB 85 USD Dysk twardy: Toshiba 1 TB 63 USD GPU: Zotac GTX 1060 3 GB AMP 289 USD za pośrednictwem Lazada po 30 USD zniżki za pomocą standardowej karty kredytowej z rabatem. Sprzedawane przez Firdouse Electronics. OS: Windows 10 Home (11 USD za karuzelę) RAZEM: 1257 USD przed rabatem w sklepie Ceny podane z motywu PC lub podane inaczej. Nikt nie może obiecać, że potrwa 5 lat. To twoje szczęście to determinuje. Miłego budowania Dziękuję za szybką odpowiedź! Jeśli nie zamierzam korzystać z OC, podstawowy procesor i wentylator obudowy powinny być w porządku? Przeczytam ten przypadek, wszyscy narzekają na zły przepływ powietrza. Wnęka HDD znajduje się na jedynych wlotach powietrza. Będzie używany w pokoju nonAC
Reply
#5

skl000 napisał: Dziękuję za szybką odpowiedź! Jeśli nie zamierzam korzystać z OC, podstawowy procesor i wentylator obudowy powinny być w porządku? Przeczytam ten przypadek, wszyscy narzekają na zły przepływ powietrza. Wnęka HDD znajduje się na jedynych wlotach powietrza. Będzie używany w pokoju nonAC Stock hsf i wentylator skrzynkowy powinny być w porządku. Używam również hsf stockowego również w pokoju innym niż ac. Nie ma problemu z wszystkimi 6 rdzeniami pracującymi z częstotliwością 3,75 GHz. W przypadku wentylatora, który został zablokowany przez klatkę HDD, zmień pozycję wentylatora i być może użyj wentylatora zoptymalizowanego pod względem ciśnienia statycznego, takiego jak Gentle Typhoon, aby nadmuchać powietrze.
Reply
#6

singupingu napisał: Stock hsf i wentylator skrzynkowy powinny być w porządku. Używam również hsf stockowego również w pokoju innym niż ac. Nie ma problemu z wszystkimi 6 rdzeniami pracującymi z częstotliwością 3,75 GHz. W przypadku wentylatora, który został zablokowany przez klatkę HDD, zmień pozycję wentylatora i być może użyj wentylatora zoptymalizowanego pod względem ciśnienia statycznego, takiego jak Gentle Typhoon, aby nadmuchać powietrze. dobrze zauważyć. sprawdzi, czy możliwe jest zmienienie położenia wnęki dysku twardego lub wentylatora. Inną alternatywą byłoby zdobycie większego dysku SSD i usunięcie dysku twardego. warto wrzucić kartę graficzną do GTX1050, aby wymienić większy dysk SSD? Sprawdziłem i wydaje mi się, że 1050 może działać z prędkością powyżej 30 klatek na sekundę w większości gier.
Reply
#7

skl000 napisał: dobrze zauważyć. sprawdzi, czy możliwe jest zmienienie położenia wnęki dysku twardego lub wentylatora. Inną alternatywą byłoby zdobycie większego dysku SSD i usunięcie dysku twardego. warto wrzucić kartę graficzną do GTX1050, aby wymienić większy dysk SSD? Sprawdziłem i wydaje mi się, że 1050 może działać z prędkością powyżej 30 klatek na sekundę w większości gier. Właśnie sprawdziłem twoją sprawę. Twoja klatka HDD może zostać zmieniona. Więc nie musisz obniżać gpu. Powiedziałbym, że nie warto obniżać gpu. Rozpieszczaj doświadczenie, jeśli masz nową platformę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)