Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Okablowanie od pionu do jednostki?
#1

Cześć wszystkim,   Obecnie posiada plan Singtel Mio Home w wysoko położonej jednostce (linia ADSL + MioTV + Home). Jednak,   1. Linia Home jest teraz bezużyteczna. Brak sygnału wybierania. Dzwonił, gdy ktoś dzwoni, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć. 2. ADSL i MioTV działają poprawnie (używane do uzyskania> 16Mbps, ale teraz tylko około 6 do 8Mbps na ADSL). Za każdym razem, gdy dzwoni telefon, problem dotyczy MioTV i ADSL. 3. Zadzwonił do Singtel, aby narzekać na linię domową. Technik zszedł i przeprowadził testy. Technik powiedział, że okablowanie między pionem a urządzeniem jest wadliwe. Powiedział też, że muszę zaangażować mojego własnego wykonawcę do przeprowadzenia tej zmiany, ponieważ nie jest to praca SingTela. 4. Skontaktowałem się ze znanym wykonawcą okablowania na HWZ. Poradził mi, że wszelkie okablowanie poza domem od pionu do jednostki jest odpowiedzialnością SingTel. Poradził mi, żebym wysłał e-mail Singtelem.   Moje pytanie jest teraz, czy to prawda? Czy wszystkie okablowanie od skrzynki pionowej do pracy SingTel jednostki?   Ktoś inny ma podobne doświadczenia?   Dzięki
Reply
#2

z tego, co wiem, wszystko poza głównym wejściem do domu nie jest twoją odpowiedzialnością.
Reply
#3

Ciekawe, czy technika Singtel połączyła tymczasowy przewód z pionu do twojego domu, aby zweryfikować? Wierzę, że to odpowiedzialność Singtela.
Reply
#4

ST zajmuje się tylko okablowaniem do DP (Distribution Point), a okablowanie stamtąd do wewnętrznego okablowania użytkownika, więc technik może się do tego odwoływać.
Reply
#5

albertlee napisał: ST zajmuje się tylko okablowaniem do DP (Distribution Point), a okablowanie stamtąd do wewnętrznego okablowania użytkownika, więc technik może się do tego odwoływać. Widzę. Więc ts skontaktował się ze znanym wykonawcą okablowania z HWZ, taichi do ST. Haha bardzo często. Może metalowy kanał wzdłuż wspólnego korytarza nie jest łatwy do zrobienia.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)