Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Internetowa klinika przepustowości i sieci
#1

Cześć,   Jestem na Singtel Fibre Broadband, używając routera bezprzewodowego Aztech FG7003GRV (AC).   Brak połączenia z Internetem po podłączeniu kabla Ethernet z routera do laptopa. Użyłem innego kabla ethernetowego (nie nowego, ale nigdy wcześniej nie otwartego) do podwójnego sprawdzenia. Doublecheck na innym laptopie. Nadal brak internetu przez połączenie Ethernet.   Połączenie bezprzewodowe, bez problemu, może połączyć się z Internetem.   Jak: - rozwiązywać problemy? Czy to tylko problem z ustawieniami? - rozwiązać problem, aby potwierdzić problem sprzętowy? - jeśli mam problem ze sprzętem, czy powinienem osobiście udać się do sklepu Singtel, aby uzyskać nowy router, a następnie po prostu podłączyć i używać Liao? Czy nadal musisz skonfigurować, a następnie korzystać z Internetu? - jeśli potrzebujesz konfiguracji, czy to proste, czy możesz zadzwonić do Singtela?   Może przetrwać w bezprzewodowym Internecie, ale nadal woli poprzez Ethernet, ponieważ jest bardziej stabilny i nie upuszcza sygnału jak bezprzewodowy.   Zazwyczaj dzwoniłbym do mojego ISP, ale od czasu Singtel nie chcę być przekierowywany do centrum telefonicznego zlokalizowanego w kraju CECA.   Doceń każdą pomoc. Dzięki.
Reply
#2

kaisoz napisał: Cześć, Jestem na Singtel Fibre Broadband, używając routera bezprzewodowego Aztech FG7003GRV (AC). Brak połączenia z Internetem po podłączeniu kabla Ethernet z routera do laptopa. Użyłem innego kabla ethernetowego (nie nowego, ale nigdy wcześniej nie otwartego) do podwójnego sprawdzenia. Doublecheck na innym laptopie. Nadal brak internetu przez połączenie Ethernet. Połączenie bezprzewodowe, bez problemu, może połączyć się z Internetem. Jak: - rozwiązywać problemy? Czy to tylko problem z ustawieniami? - rozwiązać problem, aby potwierdzić problem sprzętowy? - jeśli mam problem ze sprzętem, czy powinienem osobiście udać się do sklepu Singtel, aby uzyskać nowy router, a następnie po prostu podłączyć i używać Liao? Czy nadal musisz skonfigurować, a następnie korzystać z Internetu? - jeśli potrzebujesz konfiguracji, czy to proste, czy możesz zadzwonić do Singtela? Może przetrwać w bezprzewodowym Internecie, ale nadal woli poprzez Ethernet, ponieważ jest bardziej stabilny i nie upuszcza sygnału jak bezprzewodowy. Zazwyczaj dzwoniłbym do mojego ISP, ale od czasu Singtel nie chcę być przekierowywany do centrum telefonicznego zlokalizowanego w kraju CECA. Doceń każdą pomoc. Dzięki. jakieś czerwone światło na routerze? Doprowadzenie do INTERNETU nie powinno być czerwone. jeśli jest zielony, prawdopodobnie wystąpił problem z kablem lub portem lub komputerem.
Reply
#3

Czerwone światło jest na IPTV. Nie problem z kablem, ponieważ znalazłem nieużywany nieotwarty kabel Ethernet. Nie dotyczy to laptopa, ponieważ oba laptopy (osobisty i rodzinny laptop) nie mogą łączyć się za pośrednictwem Ethernetu, ale bez problemu bezprzewodowo. Nie problem z internetem, ponieważ nadal mogę surfować. Jedyną rzeczą, która jest bezprzewodowa, nie jest tak stabilna jak Ethernet, więc chcę połączyć się przez Ethernet. renfred89 napisał: jakieś czerwone światło na routerze? Doprowadzenie do INTERNETU nie powinno być czerwone. jeśli jest zielony, prawdopodobnie wystąpił problem z kablem lub portem lub komputerem. Wysłany z aplikacją HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)