Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Ostatnio uaktualnione do włókna Starhub od maxonline kablowej. Jestem teraz używając ONT i router DLINK DIR- 850L .   Zauważyłem, że mam nie problem otrzymania WhatsApp wiadomości natychmiast , gdy im na telefon 4G. Ale kiedy byłem w domu, a mój telefon był podłączony do mojego wifi , zawsze będę się opóźnienie w otrzymaniu WhatsApp wiadomości. Wiem tylko to, gdy osoba SMS me Potem otrzyma wiadomość SMS , a także wiele wiadomości WhatsApp za jednym zamachem.   Każdy pomysł co należy skonfigurować na routerze Dlink taki sposób, że nie będę odbierać wiadomości opóźnionych WhatsApp ? Wierzę, że to jest coś zrobić z routera jak mam żadnego problemu z odbieraniem wiadomości , kiedy używałem mojego starego modemu i routera ostatnim razem , gdy jestem na maxonline kablowej.
Reply
#2

derekliu napisał: Ostatnio uaktualnione do włókna Starhub od maxonline kablowej. Jestem teraz używając ONT i router DLINK DIR- 850L . Zauważyłem, że mam nie problem otrzymania WhatsApp wiadomości natychmiast , gdy im na telefon 4G. Ale kiedy byłem w domu, a mój telefon był podłączony do mojego wifi , zawsze będę się opóźnienie w otrzymaniu WhatsApp wiadomości. Wiem tylko to, gdy osoba SMS me Potem otrzyma wiadomość SMS , a także wiele wiadomości WhatsApp za jednym zamachem. Każdy pomysł co należy skonfigurować na routerze Dlink taki sposób, że nie będę odbierać wiadomości opóźnionych WhatsApp ? Wierzę, że to jest coś zrobić z routera jak mam żadnego problemu z odbieraniem wiadomości , kiedy używałem mojego starego modemu i routera ostatnim razem , gdy jestem na maxonline kablowej. Spróbuj resetowanie routera , jeśli nie robi praca prawdopodobnie trzeba uzyskać nowy router
Reply
#3

Czy jesteś chyba na Android Marshmallow ?
Reply
#4

Sprawdź , czy któryś z członka rodziny również stoi ten sam problem
Reply
#5

Król Kenny napisał: Spróbuj zresetować router , jeśli nie działa prawdopodobnie trzeba uzyskać nowy router U znaczy twardy reset routera ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#6

finalforce napisał: Czy jesteś chyba na Android Marshmallow ? Nie. Moja notatka 4 jest 5.0.1 Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#7

mm .. haha .. może zwrócić się do członka rodziny , aby wysłać testową wiadomość WhatsApp do was na miejscu , aby uzyskać pewne oszacowanie na opóźnienia ..
Reply
#8

derekliu napisał: Ostatnio uaktualnione do włókna Starhub od maxonline kablowej. Jestem teraz używając ONT i router DLINK DIR- 850L . Zauważyłem, że mam nie problem otrzymania WhatsApp wiadomości natychmiast , gdy im na telefon 4G. Ale kiedy byłem w domu, a mój telefon był podłączony do mojego wifi , zawsze będę się opóźnienie w otrzymaniu WhatsApp wiadomości. Wiem tylko to, gdy osoba SMS me Potem otrzyma wiadomość SMS , a także wiele wiadomości WhatsApp za jednym zamachem. Każdy pomysł co należy skonfigurować na routerze Dlink taki sposób, że nie będę odbierać wiadomości opóźnionych WhatsApp ? Wierzę, że to jest coś zrobić z routera jak mam żadnego problemu z odbieraniem wiadomości , kiedy używałem mojego starego modemu i routera ostatnim razem , gdy jestem na maxonline kablowej. Siema wartość swojej DTIM interwału i interwału beacon routerze ?
Reply
#9

renfred89 napisał: Siema wartość swojej DTIM interwału i interwału beacon routerze ? Niestety nie mogę znaleźć wartość, którą wspomniałem w moim otoczeniu bezprzewodowej. Mogę tylko znaleźć te informacje poniżej . Jak patrzę na przedziale DTIM i przedziale nawigacyjnym mojego routera ?
Reply
#10

derekliu napisał: Niestety nie mogę znaleźć wartość, którą wspomniałem w moim otoczeniu bezprzewodowej. Mogę tylko znaleźć te informacje poniżej . Jak patrzę na przedziale DTIM i przedziale nawigacyjnym mojego routera ? widzę .. Jestem pewien, czy routery DLINK widzi i dostosować odstępy DTIM i nawigacyjnych . mają u starał się zapomnieć o sieci w telefonie i ponownie ponownie połączyć ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)