Komputer zawiesza się przy pierwszym rozruchu
#1

Mój komputer nagle zawiesza się przy pierwszym uruchomieniu komputera. Po ponownym uruchomieniu działa dobrze przez cały dzień, aż do następnego rozruchu.   Początkowo uważałem, że to problem z oknami, czy problem z czystą instalacją nadal się utrzymuje. Postanowiłem zainstalować Ubuntu Linux zamiast podwójnego rozruchu, ale problem utrzymuje się nawet w systemie Linux, więc zgaduję, że powinien to być problem ze sprzętem?   Jakie może być możliwe źródło problemu?
Reply
#2

Może spróbuj wyłączyć szybkie uruchamianie w twoich Windowsach ....
Reply
#3

Już to zrobiłem. Ale tak jak powiedziałem, problem występuje również w Ubuntu, więc jest mało prawdopodobne, że jest to problem z oprogramowaniem ahwei91 napisał: Może spróbuj wyłączyć szybkie uruchamianie w twoich Windowsach ....
Reply
#4

Wypisz tutaj wszystkie części swojej platformy.
Reply
#5

CPU: inte i5 6500 Płyta główna: MSI B150I Gaming Pro AC Chłodnica procesora: Cooler Master GeminII m4 GPU: Zotac Gtx 970 4G SSD: Samsung 850evo M2 500GB RAM: DDR4 Crucial 2133 MHz 16 GB (8x2) Zasilacz: Silverstone SST-SX500-G 500w Gold SFX
Reply
#6

spróbuj innego psu
Reply
#7

spróbuj zmienić swój baran i wyczyść złote kontakty za pomocą gumki.
Reply
#8

Podejrzewam, że to psu, ale nie mam wolnej ręki, żeby przetestować ... jakieś inne metody testowania problemu z psu?
Reply
#9

A najtrudniejsze jest to, że ma błąd tylko w pierwszym zimnym rozruchu. Więc cokolwiek robię, może wydawać się, że działa do następnego dnia ..
Reply
#10

punkster napisał: Podejrzewam, że to psu, ale nie mam wolnej ręki, żeby przetestować ... jakieś inne metody testowania problemu z psu? wyślij do rmy niech testują
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)