jak się ma mój Ryzen Build
#1

jak moja budowa?   planuje to zrobić   1) Lightroom + Capture one Editing 2) Mała edycja Adobe Premiere dla Vlog i proste skoki wideo. 3) Black Magic Davinci Resolve do oceny koloru 4) Streaming dla Twitch, Youtube + Facebook.   przez długi czas był użytkownikiem Mac, rezygnując z mojego 3-letniego Macpro. zastanawiając się, czy ryzen może pomóc zwiększyć szybkość produkcji. pls doradzają dzięki!     8-rdzeniowy procesor AMD-Ryzen 7 1700X 3,4 GHz lub 8-rdzeniowy procesor Ryzen 7 1800X 3,4 GHz   Corsair - H115i 104,7 CFM Chłodzenie procesora płynnego   Asus - STRIX X370-F GAMING ATX AM4 Motherboard (zastanawiasz się, czy płyta rev 2 jest bardziej stabilna)   Corsair - Vengeance LED 32 GB (2 x 16 GB) pamięci DDR4-3000 x 2 zestawy   samsung 960 evo nvme | 250 GB (dla systemu operacyjnego) - dzięki poooooo   OCZ - TRION 150 960GB 2,5-calowy dysk Solid State Drive (na dysk magazynujący)   Toshiba / Hitachi 4TB x 2pc (do przechowywania) - dzięki singupingu   Palit - karta graficzna GeForce GTX 1080 Ti 11 GB Founders Edition   Corsair - 780T ATX Full Tower Case   Corsair - w pełni modułowy zasilacz ATX z certyfikatem 850W 80+ Platinum   Asus - czytnik Blu-Ray BC-12B1ST / BLK / B / AS, nagrywarka DVD / CD   Microsoft - Windows 10 Pro OEM 64-bit   Acer - Predator X34 34,0 "3440 x 1440 Monitor 100 Hz lub LG 34 cale ultrawide z 144 Hz     * czy są jakieś delity online, np. lazada, qoo10, a nawet amazon, na które mogę zwrócić uwagę?     ostatnie pytanie impt. czy to jest NADMIERNY?
Reply
#2

mrkerpalz napisał: jak moja budowa? Western Digital - Zielony 250 GB M.2-2280 Solid State Drive (dla OS) pobierz samsung 960 evo nvme, jeśli chcesz szybkiego dysku dla programów / os. ten wd zielony ma taką samą prędkość jak każdy sata ssd ... pobierz wersję pro, jeśli chcesz zrobić dużo odczytu lub zapisu na tym konkretnym dysku.
Reply
#3

poooooo napisał: pobierz samsung 960 evo nvme, jeśli chcesz szybkiego dysku dla programów / os. ten wd zielony ma taką samą prędkość jak każdy sata ssd ... pobierz wersję pro, jeśli chcesz zrobić dużo odczytu lub zapisu na tym konkretnym dysku. niesamowite dzięki człowieku!
Reply
#4

Dlaczego warto wybrać się do Palit FE? Najlepiej dodać trochę i uzyskać MSI lub coś takiego. Dużo chłodniej i ciszej. W przypadku pamięci RAM sprawdź najnowszą listę kompatybilności pamięci AMD, jeśli chcesz ją uruchomić z pełną prędkością zamiast 2133/2400
Reply
#5

Ale dlaczego potrzebujesz Predator X34 1440p 100hz do edycji wideo? Monitor 4K IPS jest lepszy, prawda? Jak Dell P2715H.
Reply
#6

Rashkae napisał: Dlaczego warto wybrać się do Palit FE? Najlepiej dodać trochę i uzyskać MSI lub coś takiego. Dużo chłodniej i ciszej. W przypadku pamięci RAM sprawdź najnowszą listę kompatybilności pamięci AMD, jeśli chcesz ją uruchomić z pełną prędkością zamiast 2133/2400 dla palit FE - powód, dla którego otrzymałem atrakcyjną cenę, więc zdecydowałem się na to jeśli spec vs spec. jak to jest w porównaniu z FE innych marek? jak dla barana. na papierze. jest to jedyna płyta na rynku, która może pracować z częstotliwością 3000 MHz bez OC.
Reply
#7

singupingu napisał: Ale dlaczego potrzebujesz Predator X34 1440p 100hz do edycji wideo? Monitor 4K IPS jest lepszy, prawda? Jak Dell P2715H. obecnie używam obok nich 2 x U2715H + monitor nadawczy 4K 21,5 cala. Tak więc zastanawiałem się, czy mam 34 ultrawidei (właściwie teraz bardziej skłaniam się ku LG ultrawide teraz>) ale znowu . 34UC79G vs LG 34UC98, (Full HD) vs (WQHD), 144 hz vs 60 hz myśl o uzyskaniu szerokiego, zakrzywionego nowego ekranu (zabawki) głowy !!
Reply
#8

Twoja obecna konfiguracja jest lepsza. Tylko moje dwa centy, ale do ciebie decydują ba.
Reply
#9

mrkerpalz napisał: obecnie używam obok nich 2 x U2715H + monitor nadawczy 4K 21,5 cala. Tak więc zastanawiałem się, czy mam 34 ultrawidei (właściwie teraz bardziej skłaniam się ku LG ultrawide teraz>) ale znowu . 34UC79G vs LG 34UC98, (Full HD) vs (WQHD), 144 hz vs 60 hz myśl o uzyskaniu szerokiego, zakrzywionego nowego ekranu (zabawki) głowy !! Jeśli zamierzasz używać go również do swojej pracy, dokładność kolorów 34UC98 będzie znacznie lepsza od drugiej. Jednakże, jeśli zamierzasz używać go tylko do gry, 144 Hz będzie znacznie gładsze, ale rozdzielczość nieco mniejsza w stosunku do rozmiaru monitora
Reply
#10

Teraz jest już 34uc99. Ale 99 vs 98, idk, jaka jest różnica lol. Może uzyskać HGST 4tb nas na HDD.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)