Kupowanie od EVGA.com
#1

Widzę, że amerykańska strona EVGA ma zwykle dobre oferty. Czy ktoś ma doświadczenie w kupowaniu? Zastanawiałeś się, którego spedytora używasz, i mniej więcej ile kosztuje import do SG. Jestem zainteresowany uzyskaniem niektórych kart graficznych (używanych / nowych).
Reply
#2

Myślę, że nie biorą lokalnych kart kredytowych. A biorąc pod uwagę stan braku GPU w Stanach Zjednoczonych, do czasu, gdy zespół ds. Zakupów spedytora otrzymał zamówienie na kupno, prawdopodobnie już został sprzedany.
Reply
#3

PholkLorr napisał: Widzę, że amerykańska strona EVGA ma zwykle dobre oferty. Czy ktoś ma doświadczenie w kupowaniu? Zastanawiałeś się, którego spedytora używasz, i mniej więcej ile kosztuje import do SG. Jestem zainteresowany uzyskaniem niektórych kart graficznych (używanych / nowych). Kupiłem GPU EVGA bezpośrednio z Amazon. Wysyła prosto do Singapuru, nie ma potrzeby przesyłania dalej. Ale może nie masz ofert, których szukasz na Amazon. Spedytor jest bardzo ryzykowny w przypadku tak drogich przedmiotów. Nie ryzykowałbym niczego powyżej 400 SGD.
Reply
#4

Lepiej dostać się z Newegg lub Amazon
Reply
#5

Psycovirus napisał: Spedytor jest bardzo ryzykowny w przypadku tak drogich przedmiotów. Nie ryzykowałbym niczego powyżej 400 SGD. popraw mnie, jeśli się mylę, ale sądzę, że zakupiony przez spedytora zakup jest bardziej niezawodny, ponieważ kupiłby ubezpieczenie dla Twojej przesyłki i byliby w stanie pomóc w przypadku utraty lub uszkodzenia przedmiotu podczas wysyłki
Reply
#6

Terry1 napisał: popraw mnie, jeśli się mylę, ale sądzę, że zakupiony przez spedytora zakup jest bardziej niezawodny, ponieważ kupiłby ubezpieczenie dla Twojej przesyłki i byliby w stanie pomóc w przypadku utraty lub uszkodzenia przedmiotu podczas wysyłki Amazon jest wystarczająco niezawodny. Brakowało mi pakietów, a Amazon zawsze szybko zastępował. Nie kupiłem od Newegga od lat, więc nie jestem pewien co do nich.
Reply
#7

Użyłem comgateway przy zakupie za mnie na mojej karcie TitanXp SW Edition w sklepie nvidia. Powiem, że jest bezpieczny, a sposób, w jaki pakują, jest również niezawodny.
Reply
#8

Ile trzeba zapłacić za wysyłkę z cgw na GPU
Reply
#9

Możesz spróbować uzyskać karty EVGA od Amazon Prime Singapore. Całkiem dobre oferty teraz
Reply
#10

Phelan napisał: Możesz spróbować uzyskać karty EVGA od Amazon Prime Singapore. Całkiem dobre oferty teraz Problem polega na tym, że zapytałem ich, że nie mają gwarancji, zarówno od EVGA, jak i od AMAZON
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)