Pamięć biurkowa DDR3
#1

Czy ktoś wie, który sklep w SLS wciąż sprzedaje kije RAM 4 GB DDR3?   Na ile warto, naklejka na bieżącym siłowniku mówi „CORSAIR CMV4GX3M1A1333C9”.   TIA
Reply
#2

Może spróbować cyberminda Wysłane z ubóstwa, Puff, Nigdy nie używaj, GAGT
Reply
#3

nie zaleca się już zakupu ddr3
Reply
#4

Wystarczy spojrzeć na karuzelę na siłowniki 4 GB 1333 mhz. Upewnij się, że jest na pulpicie. Wątpliwość, czy większość dużych sklepów SLS wciąż sprzedaje DDR3. Nawet jeśli niektórzy tak zrobią, będzie to miało miejsce po obniżonych cenach.
Reply
#5

Istnieje kilka renomowanych dobrych chińskich marek ddr3, które sprzedają ramę w taobao z mnóstwem dobrych recenzji po przystępnych cenach. Pomyśl o 24 USD za ramkę 4 GB ddr3.
Reply
#6

yusoffb01 napisał: nie zaleca się już zakupu ddr3 Dlaczego nie, jeśli nadal masz stary pulpit do aktualizacji?
Reply
#7

undead102 napisał: Istnieje kilka renomowanych dobrych chińskich marek ddr3, które sprzedają ramę w taobao z mnóstwem dobrych recenzji po przystępnych cenach. Pomyśl o 24 USD za ramkę 4 GB ddr3. Tak, kupiłem też DDR2 od Taobao. Po prostu przedłużyć mój stary komputer stacjonarny trochę dłużej, aby uruchomić Win10.
Reply
#8

yusoffb01 napisał: nie zaleca się już zakupu ddr3 DDR3 jest o wiele tańszy niż DDR4 i warta uaktualnienia dla starszych systemów.
Reply
#9

undead102 napisał: Istnieje kilka renomowanych dobrych chińskich marek ddr3, które sprzedają ramę w taobao z mnóstwem dobrych recenzji po przystępnych cenach. Pomyśl o 24 USD za ramkę 4 GB ddr3. Ja też je kupiłem. działa dobrze. nawet kupił dysk SSD
Reply
#10

Ciekawostki: Większość płyt głównych może używać tylko jednego typu pamięci RAM, więc my, którzy próbujemy uaktualnić, wiemy, co robimy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)