Włączanie laptopa, gdy ekran jest zamknięty
#1

Jeśli podłączę laptopa do monitora i użyję klawiatury Bluetooth lub USB, czy istnieje sposób na uruchomienie laptopa, gdy ekran jest zamknięty?
Reply
#2

przejść do trybu uśpienia
Reply
#3

yusoffb01 napisał: przejść do trybu uśpienia Inne niż tryb uśpienia? Normalnie zamykam, gdy nie używam. Jakieś rozwiązanie? Myślę, że nie ma mowy, ale po prostu sprawdź, czy są jakieś rzeczy, które pominąłem ... dzięki!
Reply
#4

Wake-on-LAN, ale problem nie jest tego wart.
Reply
#5

Sprawdź bios swojego laptopa, jeśli istnieje opcja wywołania wywołania na AC. Włącz to, aby za każdym razem automatycznie włączał laptop.
Reply
#6

csc12345678 napisał: Jeśli podłączę laptopa do monitora i użyję klawiatury Bluetooth lub USB, czy istnieje sposób na uruchomienie laptopa, gdy ekran jest zamknięty? Zależy, jak chcesz. Włącz laptop z systemem Windows 10 bez otwierania, jeśli podłączony jest monitor zewnętrzny? Jak utrzymać laptop po zamknięciu pokrywy .. Windows 10
Reply
#7

Czy twój laptop oferuje stację dokującą? Jeśli go zdobędzie, będzie miał przycisk zasilania poza laptopem ... Czy nie może być problemu z otwarciem laptopa tylko po to, aby włączyć zasilanie ...?
Reply
#8

jonnyboy91 napisał: Sprawdź bios swojego laptopa, jeśli istnieje opcja wywołania wywołania na AC. Włącz to, aby za każdym razem automatycznie włączał laptop. Nie, nie ma takiej opcji dla mnie. Ale dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)