#1

Cześć chłopaki,   Obecnie używam routera ASUS AC87U i podłączam przenośny dysk twardy, aby służyć jako pamięć sieciowa. Ponadto ASUS ma DDNS, które umożliwiają zdalny dostęp w dowolnym miejscu.   Teraz myślę o aktualizacji pamięci. Planujesz zdobyć NAS, który ma 2 do 4 wnęk, w stanie zrobić DLNA i torrent. Jakieś zalecenia?   Dodatkowe pytanie, dodając nas do routera, nadal będę mógł używać dnsów ASUS do zdalnego dostępu do nas, prawda?
Reply
#2

DesertStrike napisał: Cześć chłopaki, Obecnie używam routera ASUS AC87U i podłączam przenośny dysk twardy, aby służyć jako pamięć sieciowa. Ponadto ASUS ma DDNS, które umożliwiają zdalny dostęp w dowolnym miejscu. Teraz myślę o aktualizacji pamięci. Planujesz zdobyć NAS, który ma 2 do 4 wnęk, w stanie zrobić DLNA i torrent. Jakieś zalecenia? Dodatkowe pytanie, dodając nas do routera, nadal będę mógł używać dnsów ASUS do zdalnego dostępu do nas, prawda? Używam synology ds415 +. całkiem zadowolony z tego.
Reply
#3

Możesz rozważyć te dwie marki Synology i Qnap.
Reply
#4

Zgadzam się ze złym lekarzem, obie są moimi ulubionymi markami, jeśli budżet jest niższy, synologia.
Reply
#5

dzięki chłopaki Mam używaną zatokę qnap ts 420 4 nas. Załadowany WD 2 * 3 TB. dostałem 2 zapytania: 1. Utworzyłem udział, a następnie zamapowałem udostępnione na moim komputerze I5. Gdy przesyłam plik, prędkość wynosiła około 20 MB / s. Czy to jest niezwykle powolne? 2. Użyłem zarówno telewizora LG, jak i telefonu komórkowego, aby uzyskać dostęp do nośników NAS za pośrednictwem DLNA. Po jakimś czasie NAS DLNA zniknie z telewizora i telefonu ... chociaż połączenie jest nadal ustalane, ponieważ pokazy nadal były przesyłane strumieniowo, po prostu po powrocie do strony wyboru brakowało pamięci NAS i nie mogłem uzyskać do niej dostępu dopóki nie zrestartuję telewizora / telefonu lub nas.
Reply
#6

korzystałeś z bezpośredniego kabla lub WiFi? a poza tym, jak duże są twoje pliki podczas przesyłania?
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: korzystałeś z bezpośredniego kabla lub WiFi? a poza tym, jak duże są twoje pliki podczas przesyłania? korzystanie z przewodowego cat5e na porcie gigabitowym. ok, myślę, że źle, być może mój dysk twardy jest wolny ... kiedy przeniosę się z mojego ramdysku do nas, udało mi się osiągnąć 36 MB / s stałej ... które stawiają pytanie ... dlaczego mój lokalny dysk twardy jest tak wolny ...
Reply
#8

DesertStrike napisał: korzystanie z przewodowego cat5e na porcie gigabitowym. ok, myślę, że źle, być może mój dysk twardy jest wolny ... kiedy przeniosę się z mojego ramdysku do nas, udało mi się osiągnąć 36 MB / s stałej ... które stawiają pytanie ... dlaczego mój lokalny dysk twardy jest tak wolny ... czy to 5400 czy 7200 obr./min?
Reply
#9

DesertStrike napisał: korzystanie z przewodowego cat5e na porcie gigabitowym. ok, myślę, że źle, być może mój dysk twardy jest wolny ... kiedy przeniosę się z mojego ramdysku do nas, udało mi się osiągnąć 36 MB / s stałej ... które stawiają pytanie ... dlaczego mój lokalny dysk twardy jest tak wolny ... Poza tym, czy przenosisz się z HDD na HDD lub na SDD?
Reply
#10

renfred 89 napisał: czy to 5400 czy 7200 obr / min? Dysk twardy 5400 obr / min
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)