Płyta główna i procesor do Battlefield 5
#1

Cześć wszystkim,   Mój obecny sprzęt wygląda następująco:   i5-4460 + msi h97 pc mate CRUCIAL PC 12800/1600 MHZ DDR3 CL11 WARTOŚĆ RAM Superflower leadex 650w fraktalna konstrukcja łuku midi r2 850 evo 256 GTX 1070   Zdałem sobie sprawę, że mam dużo jąkania podczas grania BFV na 1440p, nawet przy najniższym ustawieniu. Otrzymam tylko około 30 klatek na sekundę.   W moim obecnym urządzeniu myślę tylko o modernizacji mojej płyty głównej i procesora, aby pasowała do obudowy. Jakieś zalecenia?   Czy wskazane byłoby także jednoczesne zmienianie mojego psu?   Ten sprzęt został zakupiony w 2015 r. (Z wyjątkiem 1070).     Z góry dziękuję!
Reply
#2

Zmiana cpu / mobo będzie również musiała zmienić tryby na ddr4. U można rozważyć ryzen 5 2600 + b450 mobo i 3000/3200 mhz 2x 16 gb pamięci RAM. Twoje psu jest w porządku, jest dobrej jakości, chyba że doświadczyłeś blackoutów podczas gry.
Reply
#3

shadow84 napisał: Zmiana cpu / mobo będzie również musiała zmienić tryby na ddr4. U można rozważyć ryzen 5 2600 + b450 mobo i 3000/3200 mhz 2x 16 gb pamięci RAM. Twoje psu jest w porządku, jest dobrej jakości, chyba że doświadczyłeś blackoutów podczas gry. Dziękujemy za radę Shadow. Czy mogę sprawdzić, czy uzyskanie tego procesora AMD nad Intelem przyniesie oszczędności? Ponieważ słyszałem o opowieściach o procesorach AMD przegrzewających się. Jeśli chodzi o płytę główną, zauważyłem, że B450 jest wśród wszystkich marek. Czy wystarczy każda marka? Dziękuję Ci.
Reply
#4

Ryzen tym razem jest taki sam jak ostatnio AMD. Daj mu odpowiednie chłodzenie i będzie dobrze. B450 jest lepiej produkowany w porównaniu z resztą. Myślę, że te lepsze to tytan lub zaprawa MSI b450? Cant rmb, który zazwyczaj jest zalecany, może wymagać spojrzenia wstecz na niektóre wątki. Jeśli chodzi o barany 3000 mhz, można rozważyć uzyskanie śruby klevv 3000 mhz baranów w lazadzie.
Reply
#5

Czy obecnie używasz 2X4 GB lub 2 x 8 GB pamięci DDR3?
Reply
#6

helios467 napisał: Dziękujemy za radę Shadow. Czy mogę sprawdzić, czy uzyskanie tego procesora AMD nad Intelem przyniesie oszczędności? Ponieważ słyszałem o opowieściach o procesorach AMD przegrzewających się. Jeśli chodzi o płytę główną, zauważyłem, że B450 jest wśród wszystkich marek. Czy wystarczy każda marka? Dziękuję Ci. Rany, problem z przegrzaniem AMD wciąż trwa? To było w erze AMD Athlon XP, ponad dekadę wydaje się, że ludzie wciąż pamiętają. Procesor AMD przeszedł wiele zmian projektowych. Ryzen to jak dotąd najlepszy AMD. Problem przegrzania należy już do przeszłości. Jeśli jest podatny na przegrzanie, wątpią, czy mogą ścisnąć 8 rdzeni w jednym chipie.
Reply
#7

helios467 napisał: Cześć wszystkim, Mój obecny sprzęt wygląda następująco: i5-4460 + msi h97 pc mate CRUCIAL PC 12800/1600 MHZ DDR3 CL11 WARTOŚĆ RAM Superflower leadex 650w fraktalna konstrukcja łuku midi r2 850 evo 256 GTX 1070 Zdałem sobie sprawę, że mam dużo jąkania podczas grania BFV na 1440p, nawet przy najniższym ustawieniu. Otrzymam tylko około 30 klatek na sekundę. W moim obecnym urządzeniu myślę tylko o modernizacji mojej płyty głównej i procesora, aby pasowała do obudowy. Jakieś zalecenia? Czy wskazane byłoby także jednoczesne zmienianie mojego psu? Ten sprzęt został zakupiony w 2015 r. (Z wyjątkiem 1070). Z góry dziękuję! Kup 1700x zamiast 2600. Następnie najniższy poziom Ryzena 3 następnego genów wynosi 6 rdzeni. 2600 jest nowszy, ale ma 6 rdzeni, podczas gdy 1700x to 8 rdzeni. Różnica w cenie wynosi tylko 30 do 50. Kupuj z prime amazon lub newegg
Reply
#8

Koenig168 napisał: Czy obecnie używasz 2X4 GB lub 2 x 8 GB pamięci DDR3? Obecnie 2x8 gb Ale myślę, że teraz pójdę za 32 gb lol Wysłane z Samsung SM-N960F przy użyciu GAGT
Reply
#9

Wiele głosów Ryzen. Dzięki! Zobaczę, co będzie najlepsze w moim budżecie, aby uzyskać b450 MB! Wysłane z Samsung SM-N960F przy użyciu GAGT
Reply
#10

helios467 napisał: Obecnie 2x8 gb Ale myślę, że teraz pójdę za 32 gb lol Wysłane z Samsung SM-N960F przy użyciu GAGT Byłoby stratą pieniędzy na gry i podstawowe użytkowanie, chyba że robisz edycję wideo. 16 GB jest więcej niż wystarczające do codziennego użytku. A DDR4 32 gb będzie całkiem ex.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)